Терористи пропонують жителям Краматорська за гроші полежати під танком, – «ІО»

20:32 3 травня 2014 р.


Фото: dumskaya.net

Такі дані спільноти «Інформаційний Опір» оприлюднив у суботу її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук повідомляє сьогодні, 3 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:  

За оперативними даними групи «Інформаційний Опір» у районі зосередження сил антитерористичної операції («Ясна Поляна» м. Краматорськ) лідери терористів проводять активну «роботу» з місцевим населенням, закликаючи їх за гроші брати участь в акціях проти українських силовиків. За участь в акціях з блокування військ пропонується грошова винагорода у розмірі 400 грн, а за участь в активних заворушеннях (нападу на силовиків, організація «живого щита» для терористів, які проводять штурм) – 1000 грн.

На даний час особливу активність проявляє один з лідерів проросійських сепаратистів громадянин Б. Разом зі своїми спільниками він агітує місцеве населення лягати під бронетехніку і ставати живим ланцюгом, блокуючи пересування підрозділів силовиків».

dailylviv.com

До теми

10:06 29 жовтня 2020 р.

КСУ заблокував призначення керівних кадрів органів влади, у тому числі переможців місцевих виборів

Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади.

Рубрика: Політика

17:21 28 жовтня 2020 р.

У двох громадах на Львівщині повторно перераховують голоси (відео)

Бібрська міська територіальна виборча комісія провела повторний підрахунок голосів на п’ятьох дільницях. Ще на п’ятьох виборчих дільницях перерахує результати волевиявлення Славська селищна ТВК.

Рубрика: Політика

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у спробі фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу