Терористам для заспокоєння потрібно всього лише дати відсіч, показати силу, – керівник ЦВПД

00:16 3 травня 2014 р.

Під Слов'янськом місцеве населення дякує українським військовим за те, що вони розпочали звільняти його від бандитів

Під Слов'янськом місцеве населення дякує українським військовим за те, що вони розпочали звільняти його від бандитів
Фото: EPA

Такого висновку дійшов за підсумками 2 травня керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук розпочав у четвер коментувати на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» традиційно для нього – «з поганого:

«Одеса.

Прекрасне місто й прекрасні люди стали заручниками маніакальних ігор проросійських покидьків. Мета була зрозуміла – будь-що відвернути увагу силовиків від операції в Слов'янську. Підсумок – десятки загиблих.

Одеські правоохоронці показали себе з гіршого боку. Всього один приклад. За нашими даними, на в'їзді до Одеси був затриманий автобус з «Колорадо», яких передали місцевій міліції. Але, за наказом дуже високого міліцейського начальства міста їх всіх відразу ж... відпустили. Міліцейським начальником займаються компетентні органи, але сам факт показовий.

Але є в подіях в Одесі й світлий момент. Одесити показали, що їх добра вдача й миролюбність мають свої межі. Схамілі й сп’янілі від вседозволеністц проросійські екстремісти все ж отримали відсіч від громадян, які люблять і своє місто, і свою країну. І ще яку відсіч. Нинішній демарш любителям свавілля під прапором чужої країни запам'ятається надовго.

Одеса – не дарма місто-герой. Тут живуть героїчні люди. Справжні патріоти.

З хорошого:

Операція в Слов'янську.

Нарешті рішучість і дія. Нехай із проблемами, зі скрипом, але дія.

І одразу стало ясно, що терористам для заспокоєння потрібно всього лише дати відсіч, показати силу. Це – як у житті: найбільший хам «бикує» лише до першої подачі в гризло, прости Господи. Після чого швидко проводить внутрішню переоцінку цінностей, коригує моральну шкалу, й після цього тихо сопе під диваном.

Сьогоднішній день – день великих уроків для всіх нас. А передусім – для української влади.

Якщо ми хочемо миру – ми повинні захищатися. Не можна, люблячи країну, миритися з її згвалтуванням.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини