Російський телеператор Клян, чию смерть «повісили» на українську льотчицю, помер від серцевого нападу, – журналіст

00:00 12 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: trueinform.ru

Про це повідомив керівник народного прес-центру Євромайдану Роман Реведжук.

Телеканал «Еспресо.TV» передав наприкінці 11 липня в повідомленні «Оператор російського «Першого каналу» помер від серцевого нападу, – журналіст»:

«Оператор російського телеканалу Анатолій Клян не був убитий, на ньому не було жожної краплі крові. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив журналіст Роман Реведжук, який знаходився в «ДНР».

За його словами, це була провокація з боку «ДНР», бойовики «підставили журналістів під кулі». «Заступник Пушіліна «Гюрза» спровокував цю ситуацію», – сказав він.

За його словами, з військової частини не стріляли по автобусу, стріляли з іншого боку. «Думаю, що це була диверсійна група «ДНР», яка, щоб продемонструвати, що з- української військової частини стріляють по матерям і журналістам», – сказав журналіст.

За його словами, в автобусі, який нібито обстріляли силовики, не було матерів, чиї діти були в цій військовій частині, це були жінки, які перебувають постійно в обласній адміністрації. «Коли ми добиралися до військової частини, я розмовляв з журналістом цього оператора. І після того Клян випив таблетки. Коли я запитав у нього, чи є якісь проблеми, він мені сказав, що у нього дуже багато проблем, і є проблеми з серцем», – сказав він.

На переконання журналіста, це було сплановано і оператор помер від серцевого нападу. «Навіть коли виводили його з автобуса, він йшов своїми ногами. І коли він був би поранений, величезна ріка крові була б», – сказав він. 

Як повідомлялося раніше, оператор «Першого каналу» російського телебачення Анатолій Клян загинув у ніч на 30 червня біля  Донецька».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів