Син Дубневича покинув Україну в день вторгнення росіян: хто ще був в автомобілі

16:56 11 липня 2023 р.

Фото до новини

Син колишнього народного депутата Богдана Дубневича, який зараз очолює Солонківську ОТГ біля Львова, 28-річний Павло Дубневич залишив Україну після повномасштабного вторгнення росіян і, за даними NGL.media, досі не повернувся.

Про це повідомляють NGL, пише Dailylviv.com.

Журналісти NGL з’ясували, що Львівська обласна військова адміністрація (ЛОВА) двічі вносила Павла Дубневича до системи «Шлях» за зверненнями Солонківської сільради, які підписував його батько Богдан Дубневич – з 21 березня по 21 квітня та з 18 квітня по 18 травня 2022 року. Проте Павло так і не скористався цими дозволами, бо виїхав з країни раніше.

Павло Дубневич перетнув українсько-польський кордон через пункт пропуску «Смільниця-Кросценко»  близько 15:00 24 лютого 2022 року – у перший день вторгнення росіян. Тоді система «Шлях» для виїзду волонтерів ще не працювала і на момент перетину кордону діяли звичні правила.

Разом з Павлом Дубневичем у синьому автомобілі BMW X5, зареєстрованому на ТОВ «Ім. Шевченка», де він є співвласником, були 39-річний львівський бізнесмен Юрій Назаркевич та 27-річна Яна Жолобович, артдиректорка ресторану Park.Art of Rest, що належить родині Дубневичів. Раніше Павло Дубневич і Яна Жолобович позували разом на весіллі друзів.

Павло Дубневич не відповів на дзвінки NGL.media та на повідомлення в соцмережах. Його уже колишня дівчина Яна Жолобович, яка зараз живе у Кракові, не захотіла передати йому наше прохання про коментар, оскільки, за її словами, після виїзду до Польщі перестала з ним зустрічатись.

Богдан Дубневич у відповідь на прохання пояснити, чим його син займається за кордоном, заявив, що не спілкується зі своїм сином.

«Чому я повинен володіти цією інформацією? Це дорослий чоловік, який веде своє абсолютно життя», – заявив Богдан Дубневич. –  Я був у відпустці з дружиною, з внуками і так далі. Я в Україну повернувся 27-го [лютого 2022 року], скоріше не міг вернутися. Я повернувся сюди, а сина вже не було. З сином не контактую. За нього мені не соромно».

«Він робить все для того, щоб перемога наша прийшла скоріше», – додав пізніше Богдан Дубневич, особисто зателефонувавши журналісту через кілька годин. Ми справді знайшли у соцмережах підтвердження, що минулого року Павло передавав військовим тепловізор і  шини для автомобіля.

За даними YouControl, 28-річний Павло Дубневич є власником загалом шістнадцяти компаній. Уже перебуваючи за кордоном, у квітні 2023 року Павло Дубневич став засновником ТОВ «Кам’яниця 28» і ТОВ «Ринок 35» , де також з червня став директором. У ще одній компанії з травня цього року Павло Дубневич став співвласником – це ТОВ «Агроінвест-Львівське», яке він ділить з Юрієм Дубневичем, своїм двоюрідним братом. У червні 2023 року Павло Дубневич став одним із бенефіціарів інвестфонду «Монтікор», який раніше належав екснардепу від «Самопомочі» Андрію Журжію.

Фірма братів Дубневичів заблокувала дорогу в Зубрі під Львовом

Родина Дубневичів продає понад 3 гектари землі у Зубрі біля Львова

Зубра проти Дубневич-СІТІ: мешканці села пікетуватимуть голову Солонківської ОТГ (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів