Силовикам Путін платить по $10 тисяч, – російський політолог

14:50 5 березня 2014 р.


Фото: АР

Путін має необмежені можливості для контролю російської території. Він – найбагатша людина в світі і надалі всіляко буде підгодовувати силовиків, які отримують до 10 тисяч доларів.

Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення Львівського прес-клубу повідомив політолог із Санкт-Петербурга Павло Мазерін.

Кількість внутрішніх військ в Росії, за словами Мезеріна, перевищують кількість зовнішніх. Правління Путіна, переконаний політолог, закінчиться великою кров’ю. «Багато ще бід він принесе»,- сказав Мезерін.

Павло Мазерін зазначив, під час Майдану в Україні Путін зрозумів, що втрачає державу, яка є ключовою у його прагненні відновити російську імперію.

«Відновлення російської імперії нового зразка – це ідея фікс для Путіна, а включення України в ареал російської неоімперії – це ключовий момент. Не треба бути геополітиком, щоб знати, що без України жодної великої російської імперії не буде, - ні нової, ні старої», – сказав політолог.

Дії Путіна залежать від багатьох чинників, зокрема, від поведінки світових країн-лідерів, вважає Мезерін. "Бо Путін відчуває себе безкарним: він сидить на газонафтових запасах і знає про залежність від російських енергоресурсів європейської спільноти. Будь-який його вчинок, що його не пробачили би іншому світовому політику, Путіну вибачають. Він піде до кінця, але  Крим – це не кінець, а лише початок конфлікту Кремля та України. Буде ще дуже серйозна окупація від Путіна", – наголосив Павло Мазерін.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу