Світовий конгрес українців урочисто відкрили у Львові

09:24 28 серпня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 29 серпня, у Національному музеї імені Андрея Шептицького у Львові презентуватимуть виставку творів митців діаспори.

У неділю, 27 серпня, на площі біля пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому у Львові відбулося офіційне відкриття Днів української діаспори з нагоди 50-ліття Світового конгресу українців. Зокрема, його очільник Євген Чолій запевнив: «СКУ всіляко боротиметься із російською пропагандою за кордоном. Наше пріоритетне і найголовніше завдання – допомогти Україні відзискати свою територіальну цілісність, вигнати всі ворожі сили зі сходу України».

Натомість голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив: «Найбільші мої слова вдячності, шановні мої українці,за те, що Ви з покоління в покоління передаєте українське слово, пісню та ідентичність. І ми сьогодні гордимося тим, що ми живемо в незалежній країні, що розправляє свої плечі, ми маємо до кого звернутися, маємо кого просити про лобізм і відстоювання інтересів України у всьому світі». 

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «У понеділок, 28 серпня у Національному університеті «Львівська політехніка» у межах святкування 50-ліття СКУ презентують історико-документальну виставку, а також відбудеться V Міжнародний конгрес «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті» та Міжнародна науково-практична конференція «Світовий конгрес українців: вчора, сьогодні, завтра». 29 серпня, у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького презентують виставку творів митців діаспори. Завершаться святкування Урочистою академією у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької».

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу