Степан Кубів представив нового керівника Держстату

11:10 9 грудня 2016 р.

Фото до новини


Фото: kmu.gov.ua

Комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала з-поміж інших кандидатів Ігоря Вернера та Андрія Іщенка.

У прес-службі Мінекономрозвитку повідомили в п’ятницю, 9 грудня, що сьогодні перший віце-прем'єр і міністр економічного розвитку України Степан Кубів представив колективу Державної служби статистики її нового главу – Ігоря Вернера, а також його першого заступника – Андрія Іщенка. Комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Вернера та Іщенка з-поміж інших кандидатів, а 30 листопада уряд ухвалив їхнє призначення на свої посади терміном на п’ять років.

Ігор Вернер має загальний стаж роботи 28 років. У 1987-2009 роках він служив у Збройних Силах, у 2009-2011 роках працював у відділі інформаційних технологій Держкомстату, з 2011-2014 роках – у Державній службі статистики України, а з 2014 і до нового призначення у Головному управлінні регіональної статистики.

Андрій Іщенко має загальний стаж роботи 19 років, 17 з яких – на державній службі У 1999-2001 роках він працював у міністерстві фінансів України, а з 2001 і дотепер – у секретаріаті Кабінету міністрів України, зокрема – в департаменті з питань асоціації та інтеграції в ЄС та управлінні аналітичного забезпечення Урядового офісу з питань європейської інтеграції. Ігор Вернер та Андрій Іщенко вже приступили до виконання своїх обов’язків.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів