США готові відповісти на загрозу Україні військовими

23:04 8 березня 2014 р.


Фото: atlanticcouncil.org

Про це заявив у суботу голова Об'єднаного комітету начальників штабів Сполучених Штатів – генерал Мартін Демпсі.

Як повідомляє сьогодні, 8 березня, сайт Атлантичної ради НАТО, голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі заявив, що він розмовляв з військовими – колегами з Росії, й послав чіткий сигнал Україні та членам НАТО: США готові «відповісти військовими в разі необхідності». Демпсі також зазначив, що американські дипломати працюють цілодобово, щоб врегулювати ситуацію із захопленням Росією українського Криму, й конкретизував: «Ми намагаємося сказати (Росії. – Ред.) не нагнітати ситуацію далі в Східній Україні, і дозволити створити умови для врегулювання ситуації в Криму».

Натомість на запитали про те, чи є ймовірність військового втручання США в умовах кризи, Демпсі відповів: «Це питання, яке заслуговує того, щоб його оцінили та переглядали відповідно до розвитку подій. У нас є договірні зобов'язання з нашими союзниками по НАТО. І я запевнив їх, що, якщо це договірне зобов'язання буде задіяно (в Європі), ми відповімо».

Демпсі також попередив про те, що вторгнення російських військових до Криму створює ризики для всіх країн Європи і союзників по НАТО, й пояснив: «Якщо Росія має право зробити це... Увійти в суверенну країну під приводом захисту етнічних росіян в Україні, то це створює ризики для Європи в місцях, де є етнічні анклави».

Як повідомляв «Щоденний Львів», США розпочали в Чорному морі військові навчання, спільні з Болгарією й Румунією, американський ракетний есмінець «Truxtun» уже увійшов у Чорне море, Туреччина дозволила пройти в Чорне море й авіаносцю США.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу