Соціологи розповіли, які політичні сили долають 5% бар’єр у Львові

23:59 13 жовтня 2020 р.

Львівщина перед виборами: у партій Порошенка і Тимошенко додалось симпатиків, у Садового – поменшало.

Соціологи провели нове дослідження і, порівнявши його із серпневим, дійшли такого висновку: найліпші шанси потрапити до Львівської ОТГ мають депутати від «Європейської Солідарності», «Самопомочі», «Батьківщини» і «Свободи»., пише DailyLviv.

- За останні два місяці зросла «Європейська Солідарність» з 26,8% до 28,1%. Дещо впала Самопоміч - з 13,6% до 10,3% . На третьому місці,за нашим опитуванням, перебуває «Батьківщина», яка також зросла до  7,6% з 6,7%. Так само 6,7%  має нині «Свобода» (було 6,5%). Це основні сили, які досить твердо стоять на позиції подолання 5% бар'єру, - повідомив директор Центру Петро Жук.

Експерти Центру з інформаційних проблем територій також відзначають зростання симпатій виборців до таких партій, як «Голос», «Варта», «Сила і честь», «Слуга народу».

Проте, на їхню думку, наразі не можна стверджувати, що котрась із цих сил подолає бар’єр і стане прохідною.

Довідка:

Аудиторія: мешканці Львова від 18 років і старші. Еквівалентна пропорційна вибірка, що відповідає соціальній та віковій структурі населення Львова, складає 610 респондентів. Допустима похибка 3% при 90%-му рiвнi довiр'я за Стьюдентом. Метод опитування: телефонні інтерв’ю на основі випадкової вибірки телефонних номерів. Термін проведення: 10 -12 жовтня 2020.

Усвідомили небезпеку: кількість львів’ян, стурбованих через коронавірус, за два місяці зросла удвічі.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу