«Солідарність», «Самопоміч» та «Свобода» проходять до Львівської обласної ради, НРУ – поки що ні, – паралельні підрахунки

13:48 27 жовтня 2015 р.

За попередніми обрахунками до Львівської обласної ради проходять вісім партій. Про це сьогодні, 27 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Маніпуляції під час виборів міського голови Львова», повідомив керівник Львівського обласного виборчого штабу ВО «Свобода» Ігор Янків.

- Три лідери - це «Солідарність»,  «Самопоміч» та « Свобода». За нашими даними НРУ поки що не долає п’ятивідсоткового бар’єру, - каже він.

При цьому уточнив, що підрахунок по обласній раді йде складніше, ніж по місту.

Також "свободівці" кажуть, що суттєвих порушень, які би вплинули на результати виборів, вони не зауважили. Хоча деякі зауваження є. Так, зараз вони намагаються у судовому порядку визнати недійсними вибори мера у м. Сколе.

- У бюлетнях була допущена помилка, яка могла вплинути на результат. Територіальна комісія, незважаючи на це, хоче обрахувати і визнати вибори міського голови Сколе дійсними, - каже Ігор Янків.

Також, за його словами, схожа ситуація є в Судовій Вишні, але там не всі бюлетні мали помилки. Проте, і ці результати «свободівці» спробують оскаржувати.

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу