Сьогодні до «Майдану» записалися більше 5 тисяч активістів (відео)

21:50 26 грудня 2013 р.


Фото: unn.com.ua

Уже зранку до наметів, де їх реєструють, вишикувалися велелюдні черги.

Процедура запису – стандартна. Треба написати відповідну заяву, в якій вказати – ім’я, адресу, контактний телефон або е-мейл. І дати згоду на використання цих персональних даних. Усім, хто цю процедуру пройшов, видають членське посвідчення. Уже від завтра анкети обіцяють доправити до регіонів – на місцеві євромайдани. Про це інформує в четвер «5 канал».

Як інформував «ЩЛ», Євромайдан трансформувався в Народне об'єднання «Майдан», яке вже розпочало прийом громадян у свої лави, зокрема його осередок уже формують на Львівщині, де також молодь створює єдиний рух «Євромайдан Львів», пропонуючи омолодити керівництво «Майдану» й наполягаючи, щоб у його раді були представлені всі сектори Євромайдану, тобто – вимагаючи паритетності в ній, тим часом ВО «Майдан» уже видає посвідчення, а координатором Президії Ради «Майдану» обрано львів’янку Руслану Лижичко.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу