Склад президії ВО «Майдан» оголосять сьогодні

13:32 26 грудня 2013 р.


Фото: beta.times.if.ua

Про це заявив у четвер на брифінгу в Штабі національного спротиву комендант Майдану, народний депутат Андрій Парубій.

За його словами, як інформує «The Kiev Times», проект статусу Всеукраїнського об’єднання «Майдан» практично готовий – робоча група допрацьовує останні деталі його остаточного варіанту, в якому врахувана критику структури організації учасниками акцій протесту. Зокрема, за словами Парубія, у проекті статусу ВО »Майдан не передбачені співголови об’єднання.

Парубій назвав етапи, на яких будуть прийматися рішення об’єднання. Їх три: загальні збори; Рада, обрана на Майдані; Президія.

У Президії буде семеро осіб: три – від політичних партій, по одному представнику від студентів і моральних авторитетів, ще двоє – від громадських організацій. Андрій Парубій також повідомив, що ВО «Майдан» створить свої районні та обласні осередки, а за конкретними напрямами працюватимуть спеціальні комісії.

Як інформував «ЩЛ», Євромайдан трансформувався в Народне об'єднання «Майдан», яке вже розпочало прийом громадян у свої лави, його осередок уже формують на Львівщині, де також молодь створює єдиний рух «Євромайдан Львів», пропонуючи омолодити керівництво «Майдану» й наполягаючи, щоб у його раді були представлені всі сектори Євромайдану, тобто – вимагаючи паритетності в ній.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу