Санкції Росії проти Порошенка напередодні місцевих виборів – це дружня допомога від Путіна, - політик у Львові

16:05 7 вересня 2020 р.

У Львові показали документи, які свідчать про торгівлю підприємств Петра Порошенка із Російською Федерацією у період часткового воєнного стану.

Заступник голови партії ВО «Батьківщина», народний депутат України  Сергій Власенко заявив, що патріотизм п’ятого Президента України є фальшивим, пише DailyLviv.

- Порошенко – фальшивий патріот, – сказав він на пресконференції «Прогнози політичної осені: парламент та місцеві вибори»  у Львівському пресклубі.  – На моє глибоке переконання, не може називатися патріотом людина, яка працювала в уряді Януковича, яка привела у великий політикум Медведчука, і яка мала бізнесові інтереси із ворогом.

Сергій Власенко нагадав, що від 26 листопада 2018 року в Україні, за наказом Порошенка, було запроваджено частковий воєнний стан. І показав документи, які свідчать: у грудні цього ж року Пісківський завод скловиробів і ТзОВ «Інтерстарч Україна», які є бізнесом Порошенка, торгували на російський ринок. Це пояснює, чому в Кремлі не запровадили економічних санкцій проти найближчого оточення Петра Олексійовича, каже Власенко:

- Санкції проти Президента ввести не можливо за законом, але чому у санкційному списку не було пана Кононенка – найближчого партнера Порошенка? Чому санкції проти Петра Олексійовича не ввели відразу після того, як він залишив президентське крісло? І чому це зробили саме зараз – напередодні місцевих виборів в Україні? Маю просте пояснення: сьогодні Путін надав Порошенкові дружню допомогу, щоб відбілити його в очах виборців.

Сергій Власенко також наголосив, що БЮТ і «Європейська солідарність» не можуть бути в коаліції через ідеологічні розбіжності.

- Ми не можемо об’єднуватись з політичною силою, яка має такого лідера. Я знаю Порошенка близько 20 років. І добре пам’ятаю, коли треба було 2004 року захищати російську мову, він її захищав. І Харківські угоди підтримував. Я вважаю, що Порошенко  – гарний бізнесмен. Але він не є  патріотом, – сказав Власенко.

У Львові розповіли про те, які кризи спричинить розкол у фракції «Слуга народу» і здорожчання газу.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

22:40 10 серпня 2022 р.

Президент нагородив орденом командира 103-ї окремої бригади Сил тероборони Валерія Курка

Президент України нагородив орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня командира 103-ї окремо бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України полковника Валерія Курка.

Рубрика: Політика

10:46 10 серпня 2022 р.

Площу Ринок у Львові завалили російським металобрухтом

Сьогодні уночі, 10 серпня, на площі Ринок у Львові почали монтувати виставку російської військової техніки, яку знищили Збройні Сили України. Виставка має назву ««Вистоїмо, переможемо!».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу