Санкції Росії проти Порошенка напередодні місцевих виборів – це дружня допомога від Путіна, - політик у Львові

16:05 7 вересня 2020 р.

У Львові показали документи, які свідчать про торгівлю підприємств Петра Порошенка із Російською Федерацією у період часткового воєнного стану.

Заступник голови партії ВО «Батьківщина», народний депутат України  Сергій Власенко заявив, що патріотизм п’ятого Президента України є фальшивим, пише DailyLviv.

- Порошенко – фальшивий патріот, – сказав він на пресконференції «Прогнози політичної осені: парламент та місцеві вибори»  у Львівському пресклубі.  – На моє глибоке переконання, не може називатися патріотом людина, яка працювала в уряді Януковича, яка привела у великий політикум Медведчука, і яка мала бізнесові інтереси із ворогом.

Сергій Власенко нагадав, що від 26 листопада 2018 року в Україні, за наказом Порошенка, було запроваджено частковий воєнний стан. І показав документи, які свідчать: у грудні цього ж року Пісківський завод скловиробів і ТзОВ «Інтерстарч Україна», які є бізнесом Порошенка, торгували на російський ринок. Це пояснює, чому в Кремлі не запровадили економічних санкцій проти найближчого оточення Петра Олексійовича, каже Власенко:

- Санкції проти Президента ввести не можливо за законом, але чому у санкційному списку не було пана Кононенка – найближчого партнера Порошенка? Чому санкції проти Петра Олексійовича не ввели відразу після того, як він залишив президентське крісло? І чому це зробили саме зараз – напередодні місцевих виборів в Україні? Маю просте пояснення: сьогодні Путін надав Порошенкові дружню допомогу, щоб відбілити його в очах виборців.

Сергій Власенко також наголосив, що БЮТ і «Європейська солідарність» не можуть бути в коаліції через ідеологічні розбіжності.

- Ми не можемо об’єднуватись з політичною силою, яка має такого лідера. Я знаю Порошенка близько 20 років. І добре пам’ятаю, коли треба було 2004 року захищати російську мову, він її захищав. І Харківські угоди підтримував. Я вважаю, що Порошенко  – гарний бізнесмен. Але він не є  патріотом, – сказав Власенко.

У Львові розповіли про те, які кризи спричинить розкол у фракції «Слуга народу» і здорожчання газу.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу