«Росія «поверне» собі всі республіки СРСР, Аляску, Фінляндію, Польщу», – представник РФ у Раді Європи

15:46 19 березня 2014 р.


Фото: facebook.com/polina.hodoroh

Роман Кокорєв стверджував у середу в інтернет-мережі «Facebook»: «Все це ж російські території».

Користувач інтернет-мережі «Facebook» Polina Hodoroh виклала у ній сьогодні, 19 березня, скріншот своого листування з офіційним представником Російської Федерації в Раді Європи Романом Кокорєвим, який зокрема запевнив її, що до складу Росії, за його словами, «повернуться Молдова, Україна, інші республіки колишнього СРСР, а також Аляска, країни Балтії, Фінляндія і Польща». Дослівно ж він заявив таке: «Наступний крок – вся Молдова і вся Україна!!! І там вже – всі інші колишні території СРСР, Росія знову концентрується і зосереджується, як завжди! Відновиться духовна і військова сила на Русі у всій потужності. І Аляска повернеться, і Балтика, і Фінляндія. Все це ж російські території. Частина Росії».

Натомість на репліку про те, що РФ «може приєднати ще й Африку, Азію та Австралію», представник Російської Федерації в Раді Європи відповів: «Це не слабо. Так повинно бути. Азія і Африка здебільшого і так завжди з нами».

Далі Кокорєв «пояснив» походження назви Україна: «україна (написано Кокорєвим з маленької літери. – Ред.) – це від слова окраїна Росії, якщо не знаєш історію країни». А коли Polina Hodoroh назвала Кокорєва лицеміром, то він відповів їй: «Ти – це ти. Твоя доля шкарпетки прати мужикам і ноги розсовувати. Ще кудись у політику лізе міркувати про щось глобальне. Соромся, грішна дружина», - написав представник Російської Федерації в Раді Європи.

Про це інформує сьогодні «ТСН.ua».

Як бачимо, російський високопосадовець засвідчив, що припадки агресивного імперіалізму трапляються з неуками, які не знають, що слово Україна датоване в літописі 1187 роком – задовго до появи Росії.

Як повідомляв «Щоденний Львів», Путін висунув Україні нові територіальні претензії та заявив, що українців не існує, відтак науковий директор Інституту Євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко прогнозує в середу, що на захопленні півострова Кремль не зупиниться.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу