Росія готова до повномасштабного вторгнення, – генерал-лейтенант (відео)

13:00 25 листопада 2014 р.


Фото: «РИА «Новости»

Командувач сухопутними військами США в Європі Фредерік Бен Ходжес заявив, що Росія продемонструвала готовність до вторгнення й розмістила для цього свої війська.

«Як заявив командир сухопутними військами США в Європі генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес, Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну. «У них є необхідні ресурси. Я не можу зробити висновки стосовно намірів РФ, але вона продемонструвала готовність до вторгнення і розмістила для цього свої війська, – розповів Ходжес», – передає сьогодні, 25 листопада, «Телеканал новин «25».

Як інформував «Щоденний Львів», російський біолог і бізнесмен Сєргєй Колесников також побоюється, що Путін може розпочати повномасштабну війну проти України, щоб убезпечити себе від антикорупційних розслідувань, натомість секція «Дельта» спільноти військових фахівців «Інформаційний Спротив» дійшла висновку: «Загнаний щур Путін почав торги за Україну».

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу