Російський диверсант перебрав на себе керівництво злочиним угрупованням «Донецька республіка»

12:25 12 травня 2014 р.

Сергій Здрилюк («Абвер»), який називає себе «правою рукою» командира російських диверсантів у Слов’янську – полковника головного розвідувального управління генштабу збройних сил росії Ігоря Гіркіна-«Стрєлкова».

Сергій Здрилюк («Абвер»), який називає себе «правою рукою» командира російських диверсантів у Слов’янську – полковника головного розвідувального управління генштабу збройних сил росії Ігоря Гіркіна-«Стрєлкова».
Фото: inforesist.org

Про це повідомляє в понеділок «ОстроВ» з посиланням на свої джерела в «ДНР».

Інтернет-видання «ОстроВ» повідомляє сьогодні, 12 травня, з посиланням на свої джерела в злочинному угрупованні «Донецька народна республіка», що одразу ж після вчорашнього псевдореферендуму ватажки «ДНР», за його словами,«силою відсторонені» від керівництва Сергієм Здрилюком, який називає себе «правою рукою» командира російських диверсантів у Слов’янську – полковника головного розвідувального управління генштабу збройних сил росії Ігоря Гіркіна-«Стрєлкова». За словами джерела «ОстроВа», «у неділю стався переворот – Пургіна, Лягіна і Маковича відсторонила від прийняття рішень група людей на чолі з людиною, яка представилась помічником «Стрєлка» зі Слов'янська».

Співрозмовник інтернет-видання стверджує також, що самопроголошеного «голову ЦВК ДНР» Романа Лягіна, який відповідав за підрахунок голосів на псевдореферендумі, силою змусили негайно оголосив результати цього фарсу.

Натомість інтернет-видання «20 хвилин» повідомляло, що, за його даними, заступник Гіркіна-«Стрєлкова» – Сергій Здрилюк («Абвер») – народився 23 липня 1972 року в смт Оратів Вінницької області, але не менше 15 останніх років проживав в Сімферополі, а Служба безпеки України стверджує, що саме Здрилюк відповідає за викрадення представників ОБСЄ у Донецькій області, тероризує населення і здійснює диверсії у Краматорську, Слов'янську та інших містах на сході України.

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу