Російський диверсант Гіркін-«Стрєлков» лякає Путіна швидким розгромом вигаданої ним «Новоросії» (відео)

18:24 22 жовтня 2014 р.


Фото: censor.net.ua

Колишній командувач бандформувань рашистів на Донбасі стверджує, що українські силовики готують операцію з розгрому терористів.

«Колишній командувач загонами бойовиків Донбасу Ігор Стрєлков (Гіркін) попросив російську владу попередити президента Володимира Путіна про те, що українські силовики готують операцію по розгрому Новоросії повідомляє сьогодні, 22 жовтня, інформаційна агенція УНІАН. Вона також конкретизує:

«Відеозвернення Стрєлкова опубліковано на «YouTube». За його словами, Київ хоче провести стрімку військову операцію, після чого оголосити про одностороннє припинення вогню та досягти перемир'я на своїх умовах.

Стрєлков розповів, що українські силовики вже зібрали три ударні угруповання військ. Тепер вони планують завдати серію одночасних ударів з метою захоплення Донецька і Макіївки, що знищить «Новоросію».

«Якщо цей план буде успішно реалізований, то це стане найбільшою військово-політичною поразкою Російської Федерації після 1991 року і спричинить серйозні внутрішньополітичні потрясіння», – зазначив Стрєлков. У зв'язку з цим він попросив поінформувати Путіна про можливі наслідки операції «для російського народу Донбасу і для Росії».

про це повідомляється в середу на сайті інформаційної агенції УНІАН.

http://www.unian.ua/politics/999405-strelkov-lyakae-putina-shvidkim-rozgromom-novorosiji.html


Відео: «Нейромир-ТВ»

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу