Російська влада наказала своїм терористам провокувати гуманітарну катастрофу на Донбасі, – «ІС»

16:33 29 травня 2014 р.


Фото: uapress.info

Про це попереджає в четвер спільнота «Інформаційний Спротив».

Спільнота «Інформаційний Спротив» попереджає сьогодні, 29 травня, що, за даними її секції «Дельта», після провалу російської пропаганди про засилля «фашизму» і «націоналістів» в Україні (нагадаємо, головні жупели «Путін-ТВ» Ярош і Тягнибок отримали близько 1% голосів на президентських виборах) Кремль почне діяти за іншим планом – бойовики на Донбасі отримали наказ від російської влади: створювати в регіоні передумови для гуманітарної катастрофи.

«В останні дні активної АТО бойовики почали все частіше прикриватися живим щитом з мирного населення, вести обстріл позицій українських силовиків зі житлових кварталів, розстрілювати будинки й випадкових перехожих, вказуючи при цьому пальцем на українських військових, – йдеться також у повідомленні. – Вчора , як повідомляла раніше група «ІС», терористи в Слов'янську обстріляли середню школу і житлові будинки. На тлі таких «картинок» путінська пропаганда розкручує меседж про прийдешню гуманітарної катастрофу на сході України.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу