РНБО схвалила план оборони України

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рада національної безпеки і оборони на засіданні під головуванням Президента України Володимира Зеленського схвалила план оборони України, стратегії інформаційної безпеки, біобезпеки та біологічного захисту, застосувала санкції щодо деяких фізичних і юридичних осіб.

Про це повідомив під час брифінгу по завершенні засідання Секретар РНБО України Олексій Данілов, пише Dailylviv.com.

За його словами, РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

«Це перший фундаментальний документ в історії нашої країни. Ми маємо чіткий план узгодженої взаємодії державних органів та сил оборони», - зазначив він.

Метою схваленої на сьогоднішньому засіданні Стратегії біобезпеки та біологічного захисту, сказав секретар РНБО, є поетапне створення єдиної системи біобезпеки та біологічного захисту з урахуванням актуальних загроз.

Говорячи про ще одну схвалену сьогодні стратегію – інформаційної безпеки, секретар РНБО України зазначив, що цей документ є вкрай актуальним з огляду на зростання кількості спеціальних інформаційних операцій з боку Російської Федерації.

За словами О. Данілова, до порядку денного було внесено низку санкційних питань.

Зокрема, у зв’язку з виборами до Державної Думи РФ на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей і в Криму Рада національної безпеки і оборони застосувала санкції щодо 237 осіб.

Також, повідомив Секретар РНБО України, на засіданні було прийнято рішення про застосування санкцій щодо російської компанії «Mere». 

Крім того, РНБО відповідно до пропозицій Кабінету Міністрів України застосувала санкції до Єменської Республіки.

Верховна Рада внесла зміни до закону про оборону

Президент підписав закон щодо оборони держави

 

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу