Путін заперечив намір анексувати Україну й зрікся бойовиків, які повертаються до Росії в трунах (аудіо)

12:40 4 червня 2014 р.

Фото до новини


Фото: inforesist.org

«Кремль продовжує заперечувати присутність російських військових, інструкторів і бойовиків на південному сході України», – передають «РИА Новости».«Українська правда» розповідає сьогодні, 4 червня, в повідомленні «Путін не помітив загибелі російських бойовиків на сході України»:

«Кремль продовжує заперечувати присутність російських військових, інструкторів і бойовиків на південному сході України. Про це заявив президент РФ Володимир Путін в інтерв'ю французькому телеканалу TF1 і радіостанції «Europe1», – передають «РИА Новости».

«Ніяких військових сил, ніяких російських інструкторів немає на південному сході України», – сказав Путін.

Він також заявив, що у РФ не було наміру приєднувати Україну або дестабілізувати ситуацію в країні. «Ні, ми цим (дестабілізацією. – Ред.) ніколи не займалися і не займаємося», – зазначив Путін.

Він вкотре повторив, що український уряд повинен «налагодити діалог зі своїм власним народом і не за допомогою танків і літаків, а за допомогою переговорів». «Люди, де б вони не проживали, мають права, і ці права мають бути захищені», – підкреслив Путін в розмові з французькими журналістами.

Уривок інтерв'ю російського президента, записаного в його резиденції в Сочі, з'явився на французькому телеканалі «Europe1» вранці в середу, перед візитом Путіна до Нормандії для участі в урочистих заходах з нагоди 70-ї річниці висадки союзників.

Як відомо, в ході бою за аеропорт у Донецьку між бойовиками і українськими військовими загинув 31 громадянин РФ. Це визнали навіть російські журналісти. В основному це були чеченці. У свою чергу, глава Чечні Рамзан Кадиров заявив про присутність на сході України тільки 14 чеченців.

Нагадаємо, 17 квітня Володимир Путін вперше публічно визнав, що «зелені чоловічки» в Криму – це російські військові, хоча до цього вперто заперечував цей факт. Про це він сказав під час прямої лінії.

Так, йому було поставлено питання, хто ж були насправді «зелені чоловічки». «У розмовах з іноземними колегами я і не приховував, що наша задача полягала в тому, щоб забезпечити вільне волевиявлення кримчан. Тому ми повинні були вжити необхідних заходів, щоб події не розвивалися так, як вони сьогодні розвиваються в південно -східній частині України», – сказав Путін».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів