Путін визнав, що Росія провела у лютому 2015 року спецоперації з анексії Криму й втечі Януковича (відео)

21:10 8 березня 2015 р.


Фото: The Week

Президент РФ розповів подробиці анексії Криму й «порятунку» Януковича у фільмі «Шлях на Батьківщину», який вийде в ефірі телеканалу «Росія 1».

«Путін розповів, як готував анексію Криму та рятував Януковича», – передає сьогодні, 8 березня, інтернет-видання «Українська правда» з посиланняи на російську інформаційну агенцію «Интерфакс», конкретизуючи при цьому:

«У лютому 2014 року влада РФ «провела спеціальну операцію з повернення Криму до складу РФ». Подробиці анексії Криму розповів президент РФ Путін у фільмі «Шлях на Батьківщину», який вийде в ефірі телеканалу «Росія 1».

Точну дату при цьому не вказали, зазначивши, що «скоро». Увечері 8 березня в ефірі було продемонстровано анонс фільму.

У ньому Путін розповів, що в ніч на 23 лютого 2014 провів нараду з керівниками спецслужб і міністерства оборони, на якому «поставив перед ними завдання врятувати життя президента України», якого, на його думку, «просто знищили б». При цьому Путін заявив, що російські спецслужби готові були «вийняти» Віктора Януковича «прямо з Донецька, по суші, по морю і з повітря».

«Для порятунку президента України силовики хотіли використати великокаліберні кулемети, щоб довго не розмовляти», – сказав Путін.

«Ми закінчили близько 7-ї години ранку. І, розлучаючись, я всім колегам сказав: ми змушені почати роботу з повернення Криму до складу Росії», – додав він. Подробиці самої спецоперації в анонсі президент не розкрив».


Відео: «TV – Новости»

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу