Путін продовжує абсурдно проголошувати частину українських земель російськими

19:00 24 жовтня 2014 р.


Фото: espreso.t

Президент Росії блефував у п’ятницю, що нібито «в 1922 році частина земель Російської Федерації, історично званих Новоросією, були передані Україні для того, щоб підняти процентне співвідношення пролетаріату в цій країні».

Президент Росії Путін зокрема заявив сьогодні, 24 жовтня, на засіданні клубу «Валдай» в Сочі: «Україна – досить таке складносурядне державне утворення. Але так склалося, і ми виходимо з історичної даності».

У той же час президент РФ сказав, що він нібито ніколи не піддавав сумніву ту обставину, що Україна є сучасною, повноцінною, суверенною європейською державою. Однак Путін також заявив ось яку цілковиту маячню:

«Інша справа, що історія формування України в її сьогоднішніх кордонах – це досить складний процес. А ви що, хіба про це не знаєте?

У 1922 році частина земель Російської Федерації, історично званих Новоросією, були передані Україні для того, щоб підняти процентне співвідношення пролетаріату в цій країні. А в 1954 році Хрущов чомусь прийняв рішення передати Крим в України, зроблено це було з порушенням навіть радянського закону. Що стосується Заходу України, то після Другої Світової війни частина території була «прирізана» до України».

Інтернет-видання «Українська правда», яке цитує в п’ятницю цю маячнюпрезидента Росії, додає: «При цьому Путін зазначив, що поважає суверенітет України і розраховує на нормалізацію російсько-українських відносин і на їх розвиток». 

Ремарка «Щоденного Львова»: По-перше, левова частка тих земель, які імператриця Катерина ІІ прозвала «Новоросією», були перед цим Вольностями (тобто територіями) Війська Запорозького Низового, осередок Кальміуської паланки (адміністративної одиниці) якого – Домаха – був розташований на теренах теперішнього міста Маріуполь. По-друге, «частиною земель Російської Федерації» ці терени ніколи не були. По-третє, не частина земель Російської Федерації була нібито передана Україні у 1920 році, а навпаки – смуга наших земель від Стародуба до Таганрога була анексована в 1920-х роках до складу РФ.

Як інформував «Щоденний Львів», Путін лякає війною або локальними конфліктами – якщо не врахують інтереси Росії в Україні, а також зажадав, щоб Україна зреклася аеропорту Донецька, бо, за його словами, «в ополченців там сім'ї проживають».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу