Путін нацькував на Україну дагестанців, – розвідка

13:38 23 березня 2016 р.

Дагестанці вже не вперше приходять на наші землі зі зброєю в руках

Дагестанці вже не вперше приходять на наші землі зі зброєю в руках
Фото: militaryreview.su

ГУР МОУ повідомило в середу: «Встановлено, що для відновлення втрат та доукомплектування бойових підрозділів 1-го армійського корпусу збройних сил РФ прибуло молоде поповнення з Республіки Дагестан».

На сайті Головного управління розвідки міністерства оборони України (ГУР МОУ) опублікували в середу прес-реліз «Обстановка в районі проведення АТО станом на 23 березня 2016 року», в якому повідомили:

«Противник продовжує заходи з підтримки напруженості на Донецькому напрямку. На напрямку Авдіївка-Ясинувата зберігається висока інтенсивність обстрілів позицій сил АТО, у тому числі – зі застосуванням танків, 122-міліметрових артилерійських систем та 120- міліметрових мінометів; проводиться посилення підрозділів тактичної групи та поповнення боєкомплекту.

З району Макіївки перекинуто до Ясинуватою танкову роту 11-го окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1-го армійського корпусу (Донецьк) збройних сил РФ та 12 вантажних автомобілів з боєприпасами; нарощуються можливості артилерійської розвідки. У районі Ясинуватої розгорнуто комплекс радіолокаційної розвідки «Зоопарк-1».

Встановлено, що для відновлення втрат та доукомплектування бойових підрозділів 1-го АК збройних сил РФ прибуло молоде поповнення з Республіки Дагестан (Російська Федерація). З огляду на активні бойові дії у районі Авдіївки, прибулі російські військовослужбовці всіляко намагаються уникнути розподілення до 11 окремого мотострілецького полку, у тому числі – шляхом підкупу офіцерів кадрового органу штабу корпусу.

У частинах та з’єднаннях 1-го армійського корпусу продовжує роботу комісія Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного війського округу збройних сил РФ під головуванням заступника командувача Центру генерал-майора С. Волика, яка розслідує факти розкрадання військового майна та паливно-мастильних матеріалів. З метою приховування масштабів крадіжок та уникнення кримінального переслідування, командування 1-го армійського корпусу чинить тиск на підлеглий особовий склад. Зафіксовано факт загибелі (офіційна версія – самогубство) заступника командира з матеріально-технічного забезпечення 3-ї окремої мотострілецької бригади (Горлівка) полковника Ігоря Миколайовича Афоніна. Відомо, що тіло полковника І.Афоніна було знайдено повішеним у пустому приміщенні складів корпусного підпорядкування.

Підтверджено чергові факти перекидання з території Росії особового складу, постачання озброєння, боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів для потреб 2-го армійського корпусу (Луганськ) збройних сил РФ: до Антрациту  – трьох 122-міліметрових реактивних систем залпового вогню «Град», трьох БТР, двох паливозаправників, двох вантажних автомобілів з боєприпасами, трьох автомобілі з особовим складом (60 військовослужбовців); до Свердловська – п’ятьох 122-міліметрових реактивних систем залпового вогню «Град». Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків та артилерійських систем калібром понад 100-мм у районах Ясинувата, Донецьк, Мічуріне, Кузнецово-Михайлівка та Свободне.

Про це повідомили сьогодні, 23 березня, на сайті ГУР МОУ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів