Прем'єр Вірменії вперше жорстко критикує Москву

17:13 24 вересня 2023 р.

Фото до новини

В останні тижні риторика у відносинах між Вірменією та Росією була вкрай напруженою.

Прем’єр Вірменії Пашинян у телезверненні гостро розкритикував Росію через останні події в Нагірному Карабаху. Про це повідомляє Радіо Свобода, пише Dailylviv.com

Пашинян заявив про «неефективність» безпекових структур, до яких входить Вірменія. Йдеться очевидно про блок ОДКБ, провідною силою в якому є Росія. Останні події, каже прем'єр, викликають питання «щодо мотивів російських миротворчих військ у Нагірному Карабаху».

За його словами, союзники поставили завдання показати вразливість Вірменії та «обґрунтувати неможливість для вірменського народу мати незалежну державу».

В останні тижні риторика у відносинах між Вірменією та Росією була вкрай напруженою, сторони висували звинувачення на адресу один одного навіть на офіційному рівні. Проте так жорстко Пашинян критикує Москву вперше.

Нагадаємо, що Азербайджан незодавно масованою воєнною атакою повністю заволодів Нагорним Карабахом, який Вірменія вважала майже своєю територією.

У Єревані кілька днів проходять акції протесту, учасники яких звинувачують владу Вірменії в тому, що вона не прийшла на допомогу вірменам Карабаху. На акціях, однак, звучить і критика на адресу Москви.

Напередодні керівник апарату Пашиняна Араїк Арутюнян звинуватив прокремлівські російські ЗМІ у веденні «гібридної війни» проти Вірменії. Численні російські прокремлівські коментатори різко критикують Пашиняна і владу Вірменії, звинувачуючи їх у тому, що вони орієнтуються на Захід і задля цього нібито «кинули» Нагірний Карабах.

Вірменія закликала світ зупинити агресію Азербайджану у Нагірному Карабаху

Азербайджан взяв під повний контроль Нагірний Карабах, а Пашинян може втратити його в Єревані

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів