«Прем’єр Криму» кличе Росію на Південь і Схід України (відео)

15:59 19 березня 2014 р.


Фото: 5 канал

Самопроголошений «керівник уряду» півострова Аксьонов запевнив у середу, що ці регіони теж «потребують допомоги» Кремля.

Проявом справжнього патріотизму анексію Криму назвав сьогодні, 19 березня, самопроголошений прем’єр-міністр Кримського півострова Сергій Аксьонов. Таке він заявив у Москві, де зараз перебуває. Головний кримський сепаратист додав: південно-східні регіони України теж потребують допомоги та підтримки Росії.

Повідомляючи про це телевізійний «5 канал» цитує заяву Аксьонова мовою оригіналу: «Патриотический подьем, который есть у нас в Крыму и в России, объединил нас всех, в не зависимости от политических убеждений и партий, должен и дальше распространится на восток и юг Украины. Где на нас смотрят с надеждой, где от нас ждут помощи».

А оскільки «самостійним політиком» Аксьонова здатні вважати хіба що гіпернаївні люди, то аж ніяк не виключено, що насправді він озвучив марення Путіна.

Як повідомляв «Щоденний Львів», Путін висунув Україні нові територіальні претензії та заявив, що українців не існує, а представник РФ у Раді Європи стверджує, що «Росія «поверне» собі всі республіки СРСР, Аляску, Фінляндію, Польщу», відтак науковий директор Інституту Євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко прогнозує в середу, що на захопленні півострова Кремль не зупиниться


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу