Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

15:10 21 жовтня 2020 р.

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Так вважає Михайло Герман, заступник голови Львівської регіональної організації партії “Опозиційна платформа – За життя”, пише Dailylviv.

- Рейтинг Президента і його команди падає. І вони вдаються до дуже дивних трюків, щоб бодай трохи втримати його. Ці 5 питань в день виборів якраз для цього і вигадали, – сказав він під час засідання «Що виборцям Львівщини робити з 5-ма запитаннями Президента України В. Зеленського у день виборів – 25 жовтня?» у Львівському пресклубі.

На думку Михайла Германа, з усіх питань насправді на увагу заслуговує лише одне – про вільну економічну зону для Донбасу.

- Але це питання потребує більш чіткого формулювання і його потрібно виносити на Національний референдум, а не на якесь незрозуміле опитування, –  наголосив він.

Михайло Герман також зауважив, що питання про Будапештський меморандум є абсолютно недоречним, оскільки з боку влади не ведеться просвітницька робота, і багато виборців навіть не чули про події 1994 року. Кількість депутатів справді треба зменшувати, але чому власне до 300 – для нього особисто це загадка. Щодо запитання про довічне ув’язнення за корупцію, то воно, на думку Михайла Германа, є принаймні дивним. Адже до відповідальності притягують, у ліпшому випадку, голів сільських рад і службовців найнижчої ланки, а «велика риба» залишається на волі.

- Є набагато актуальніші для країни питання, ніж ті, що пропонує Зеленський. Я вважаю, що він просто хоче захиститися ширмою людей, щоб у подальшому просувати те чи інше питання в своїй політичній діяльності. Тому раджу виборцям не брати участі у цьому опитуванні, - наголосив Михайло Герман. 

Він вважає, що управління державою зі сторони Президента втрачається, повертаються 90-ті роки.

- Силові структури - в жахливому стані. Я, як адвокат, буваю у райвідділах і бачу поламані столи, крісла. Матеріальне забезпечення - 10-11 тисяч гривень: слідчий оперуповноважений не може забезпечити сім'ю. Нова поліція, яка вийшла після ДАІ, почала брати хабарі на тому ж рівні. А на вибори треба йти. Бо тільки вибравши голову ОТГ, новий депутатський корпус, громада почне наводити порядок на своїй території,- підсумував Михайло Герман.   

У ВО «Батьківщина» вважають, що опитування від Зеленського фінансує наркомафія та закликають викликати поліцію.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу