У ВО «Батьківщина» вважають, що опитування від Зеленського фінансує наркомафія та закликають викликати поліцію

14:23 21 жовтня 2020 р.

«Всенародне опитування» від Президента України є абсолютно незаконним, тому 25 жовтня виборці мають право викликати поліцію для складення протоколів щодо незаконної агітації у день виборів.

Таку думку висловила Наталія Тимчій під час засідання: «Що виборцям Львівщини робити з 5-ма запитаннями Президента України В. Зеленського у день виборів – 25 жовтня?» у Львівському пресклубі, пише Dailylviv.

- Від початку каденції пан Зеленський мав достатньо часу, щоб запитати людей про все, що завгодно, але він, чомусь, робить це у самий день виборів, порушуючи ст.19 «Конституції України» і «Виборчий кодекс України», –  сказала вона. –  Для чого тоді існують закони і усталені правила, якщо глава держави дозволяє собі діяти за принципом «Анархія – мати порядку»?

На думку Наталії Тимчій, опитування проводиться заради одного-єдиного питання про легалізацію канабісу в медичних цілях. Відповіді на чотири інші давно відомі.

- У нас на дільницях немає коштів, щоб заплатити прибиральницям, які кожні чотири години мають дезінфікувати приміщення. Але Президент знаходить немалі кошти, щоб видрукувати анкети, поставити намети, заплатити опитувальникам. Він каже, що держані кошти для цього не використовує. У мене запитання – хто спонсор? Чому нам його не називають? Наша політична сила прогнозує, що це таке опитування фінансують представники міжнародного наркобізнесу. Вони хочуть під приводом «народного волевиявлення» просунути закон про легалізацію наркотичних речовин і перетворити Україну на великий ринок збуту свого товару, - сказала вона.

За її словами, людей нині хвилюють інші питання, а не ті, які пропонує Зеленський: 

- Вони не сидять на кухні і не бідкаються з приводу того, чи можна легалізувати «траву». Вони непокояться, де взяти гроші на лікування коронавірусу і - хто догляне дітей, яких перевели на дистанційне навчання. І чим тих дітей годувати!

Наталія Тимчій також наголосила, що облікувати відповіді на питання Зеленського неможливо, тому є велика можливість для маніпуляцій. А це – потенційна небезпека у недалекому майбутньому.  

- Вони домалюють «на коліні» 10 мільйонів позитивних відповідей, а потім хтось з їхніх депутатів у парламенті розказуватиме, що «так хочуть люди»», так вимагає народ». І просуватиме свій законопроєкт. Я закликаю виборців Львівщини не підходити до тих наметів, де працюватимуть опитувальники Зеленського, а ще краще - викликати поліцію для складання протоколів про порушення законодавства. Адже у день виборів будь-яка агітація заборонена. А опитування Зеленського – не що інше, як агітація за його політичну силу, –  підсумувала вона.

      


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу