«Правий сектор» на Львівщині представив нових керівників (відео)

13:41 15 червня 2016 р.

«Правий сектор у Львівській області» пройшов усі процедури реєстрації політичної партії та громадської організації. Тепер він буде називатися саме так. Олена Живко, Артем Луцак та «Правий сектор-Захід» не мають жодного стосунку до вищезгаданої організації.

Про це сьогодні, 15 червня, під час прес-конференція на тему: «Представлення оновленого керівництва національно-визвольного руху «Правий сектор у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник Львівського обласного штабу НВР «Правий сектор у Львівській області» Тарас «Хаммер» (Бобанич). 

Він нагадав, що Дмитро Ярош та низка інших осіб полишили лави «Правого сектора».

- А ми залишилися. Ніде не пропали, не зникли. Навпаки, ми розростаємося. Проводимо різного роду акції, відправляємо бойові підрозділи на війну. Так, минулого тижня зі Львівщини на фронт поїхало сім осіб. А вчора – ще п’ять, - розповідає новий керівник новоствореного «Правого сектора у Львівській області».  

Отож, в Києві є центральна організація, а в областях зараз реєструють структурні підрозділи. 

Тарас «Хаммер» (Бобанич) стверджує, що «Правий сектор» мав певні проблеми під час реєстрації в юстиції. 

- Це пояснюється тим, що режиму ми не дуже вигідні та потрібні, - каже він. 

За його словами, «Правий сектор у Львівській області» складається з політичної партії та громадської організації «Правий сектор у Львівській області». Очолює її Тарас «Хаммер» (Бобанич). Перший заступник Тараса «Хаммера» -  Олександр Фірцак. Політичним референтом став Володимир Москаль. Керівником відділу пропаганди та агітації Львівського обласного штабу НВР «Правий сектор у Львівській області» -  Андрій Грицишин. 

- У нас є кілька підрозділів. Це – громадська організація, добровольчий український корпус як силовий підрозділ та молодіжна організація, - пояснює новий керівник. 

Тарас «Хаммер» (Бобанич) закликав львів’ян вступати в політичну партію «Правий сектор».

- Ми розуміємо, що політичний напрям потребує компромісів, певної виваженості. І ми до того готові. Ми не є людьми, які хочуть використовувати революційні методи всюди і по-варварськи діяти, - він обіцяє стати більш поміркованим. 

Хто бажає стати членом політичної партії «Правий сектор», може звертатися до штабу, який розміщений у Львові на вулиці Кульпарківській, 59/42, четвертий поверх. 

 Політичний референт Львівського обласного штабу НВР “Правий сектор у Львівській області” Володимир Москаль зауважив, що їхня партія буде не подібною на будь яку з тих, що вже функціонують. 

- В політичній діяльності ми будемо працювати в зовсім іншій якості. Партія є націоналістичною організації. І компромісів стосовно соборності майже не буде, - попередив він.  


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:00 21 квітня 2021 р.

У Львові додемонтовують Монумент Слави: що буде на його місці (відео)

У понеділок розпочалися роботи з демонтажу барельєфів на Монументі Слави. Перший експонат уже перевезений у музей «Територія терору». Натомість, що буде на місці Монументу після демонтажу всіх конструкцій, буде визначено на архітектурному конкурсі, який готують до оголошення.

Рубрика: Політика

10:27 21 квітня 2021 р.

Президент підписав закон про призов на військову службу резервістів в особливий період

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про призов на військову службу резервістів в особливий період без оголошення мобілізації. У березні Рада прийняла відповідний закон.

Рубрика: Політика

05:45 21 квітня 2021 р.

Росія розмістила винищувачі Су-30 в окупованому Криму

Колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав після аналізу фотографій сказав, що російські сили не готові до негайного удару, але Москва має безліч опцій для військових дій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу