Працівники Zik, NewsOne і 112 Україна купили телеканал у директора НТА

08:56 25 лютого 2021 р.

Фото до новини

Львівський медіаменеджер Роман Любицький продав ТОВ «Тайм-медіа», якому належить телеканал «Перший незалежний», співробітникам медіахолдингу Тараса Козака.

Про це «Наші гроші. Львів» довідались із реєстру підприємств, пише DailyLviv.

Офіційно власниками «Тайм-медіа» стало ТОВ «Медіахолдинг новини», яке заснували 100 працівників заборонених раніше телеканалів Козака Zik, NewsOne і 112 Україна. До статутного капіталу медіахолдингу кожен із них вніс лише по одній гривні.

На момент публікації Роман Любицький був директором проданої «Тайм-медіа», статутний фонд якої складає 375 тис. грн. У коментарі «Детектору медіа» він раніше не підтвердив продаж:

«Я зараз не можу надати коментар — я довгий час не спілкувався з довіреною особою, яка шукає покупця для цього каналу, і мені потрібен час для перевірки інформації», — повідомив Любицький.

«Детектор медіа» 24 лютого опублікував інформацію із джерел, що співробітники медіахолдингу Козака створюють свій канал на базі львівського «Першого незалежного». І навіть опублікував рекламні макети нового телеканалу.

2 лютого президент Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО про санкції проти депутата Верховної Ради Тараса Козака. В результаті його відімкнені телеканали продовжили роботу на YouTube.

Нагадаємо, Роман Любицький є керівником ТОВ «Престайм.ком.юа» (сайт і радіо «Вголос») і ПП «НТА-Незалежне телевізійне агентство» (телеканал НТА). Ці медіа-ресурси перебувають під впливом членів ВО «Свобода» та екс-депутата Львівської міськради, а тепер депутата Львівської облради від ЄС Григорія Козловського. При цьому офіційним власником «Престайм.ком.юа» є Володимир Андрусів, а «НТА-Незалежне телевізійне агентство» через «НТА Інвест Груп» та «ТРК «Інтеррадіо» – Андрій Мисик та Дмитро Добродомов.

Президент повідомив топ-менеджерам телеканалів, чому заблоковано ZIK, 112 і NewsOne

Президент запровадив санкції проти Тараса Козака і телеканалів ZIK, 112 Україна та NewsOne

На Львівщині канали Тараса Козака припинили мовлення, - ЛОДА

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів