На Львівщині канали Тараса Козака припинили мовлення, - ЛОДА

12:49 3 лютого 2021 р.

Провайдери області повністю припинили трансляцію трьох телеканалів, які потрапили під санкції Ради національної безпеки та оборони.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

«У зв'язку з указом Президента України №43/2021 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» в області припинили трансляцію телеканалів «ZiK», «NewsOne» та «112 Україна»»,- зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Зазначимо, що увечері 2 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким затвердив рішення Ради національної безпеки й оборони про запровадження санкцій проти народного депутата фракції «Опозиційна платформа – За життя» Тараса Козака, а також телеканалів «112 Україна», «ZIK» та «NewsOne», які йому належать. Ці телеканали мають припинити виходити ефір.

Персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи, які застосовуватимуться до Тараса Козака, передбачають зокрема блокування його активів, торгівельних операцій і виведення капіталів за межі України.

Президент запровадив санкції проти Тараса Козака і телеканалів ZIK, 112 Україна та NewsOne

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу