«Працевлаштовуйтесь у Німеччині або повертайтеся у західну Україну» - депутат бундестагу

21:35 23 червня 2024 р.

Фото до новини

У Німеччині представник опозиції пропонує депортувати безробітних українських біженців.

Голова баварської опозиційної партії «Християнсько-соціальний союз» (ХСС) у Бундестазі Александер Добріндт закликав висилати безробітних українських біженців з Німеччини. Про це повідомило Польське радіо, пише DailyLviv.com.

«Більш ніж через два роки після початку війни тепер має застосовуватися принцип: працевлаштовуйтесь в Німеччині або повертайтеся у безпечні райони західної України», — зазначив він.

Читайте такожУ Німеччині планують спростити умови для набуття громадянства

Політик ХСС підкреслює в газеті Bild, що мета полягає у тому, щоб мотивувати українців залишатися в Німеччині, але з більшою залученістю. Мотиваційним фактором має стати скасування Bürgergeld — допомоги, яка надається німецьким громадянам, котрі є безробітними, перебувають у кризовому становищі та мають дітей. Урядова коаліція за погодженням з опозиційними християнськими демократами погодилася, що українці, які втекли до Німеччини ще до війни, також отримають таку підтримку.

Однак з певного часу деякі політики з ХДС та ХСС критикують такий стан справ.

Александр Добріндт очолює парламентський клуб ХСС, партії, яка діє лише в одній землі Баварія, що становить пропорційно велику частину християнських демократів. Його слова викликали репліку з боку представників урядової коаліції. Дірк Візе з СДПН нагадав, що Путін досі бомбардує Україну, а Добріндт хоче відправити туди навіть матерів з дітьми, які, можливо, вже втратили своїх батьків на фронті. «Настав час прибрати з назви партії літеру "Х", скорочено від "Християнська". Вам має бути соромно за себе», — сказав політик партії канцлера.

Читайте такожРекорд. Торік в Німеччині отримали громадянство понад 200 000 осіб

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів