Порошенко запевняє, що «українська делегація завдання на Мілан виконала»

22:18 18 жовтня 2014 р.


Фото: АР

Президент повідомив у суботу: «Всі учасники консультацій заявили про те, що наш Мирний план, Мінські документи, включаючи і Протокол, і Меморандум, є базовими.

У прес-службі глави держави Петра Порошенка інформують сьогодні, 18 жовтня, в повідомленні «Українська делегація завдання на Мілан виконала, – Президент»:

«Президент України Петро Порошенко заявляє, що українська делегація виконала ті завдання, які ставила перед собою під час візиту до Мілану. «Україна приїхала туди з дуже важливою метою – нам треба було зберегти мир. Ні в якому разі не дати можливість переглянути Мінські домовленості. Забезпечити сталий мирний процес», – сказав Глава держави в інтерв'ю журналістам українських телеканалів.

«Всі учасники консультацій заявили про те, що наш Мирний план, Мінські документи, включаючи і Протокол, і Меморандум, є базовими», – відзначив Петро Порошенко.

Глава держави повідомив, що всі учасники переговорів наголошували на важливості реалізації всіх без виключення пунктів Мирного плану, у тому числі – на проведенні місцевих виборів в окремих районах Луганської та Донецької областей виключно за українським законодавством. «Так звані фейкові вибори, другого листопада чи іншого дня, якщо вони проводяться не у відповідності із українським законодавством, без дотримання режиму припинення вогню, без міжнародних спостерігачів не можуть і не будуть визнані жодним із учасників консультацій», – наголосив він.

Президент повідомив, що під час зустрічей у Мілані європейські лідери продемонстрували повну підтримку України. «На сьогоднішній день є тверда і чітка позиція, що без реального прогресу, сталого миру, виконання всіх пунктів Мінського меморандуму питання про зняття санкцій ставитися не буде», – сказав Глава держави і додав: «Європейський Союз продемонстрував, що є єдність всередині ЄС і солідарність з Україною».

Про це повідомляється в суботу на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Як інформував «Щоденний Львів», заступник голови Адміністрації президента України Валерій Чалий повідомив увечері 17 жовтня, що Порошенко й Путін домовилися у Мілані про зустріч найближчим часом керівників прикордонних служб, натомість Путін пообіцявши в п'ятницю, «намагатися посприяти» відведенню бойовиків на Донбасі, «бути посередником, вирішити, знайти прийнятні розв'язки», по суті, нівелював усе це своїм вивертом – мовляв, «вони кажуть, що ми не можемо звідти піти, там живуть наші родичі, дружини, діти».

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу