Поляки наклали арешт на засоби спецзахисту для військових України

15:14 2 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Роман Балук/ZIK

Президента Польщі Броніслава Коморовського та прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска просять посприяти звільненню з арешту засобів спецзахисту, які перевозили для українських військових. Про це йдеться у зверненні народних депутатів Ігоря Васюника та Мустафи Джемільова, інформує прес-служба Ігоря Васюника.

Каски та бронежилети  закупили громада м. Нововолинськ, матері та родичі тих, хто сьогодні перебуває в зоні бойових дій. При перетині українсько-польського кордону в пункті пропуску Зосін-Устилуг засоби спецзахисту вилучила польська сторона та наклала арешт.

«Процедури, пов’язані з врегулювання ситуації в площині законодавства, на жаль, будуть тривати певний час. В цей час в зоні проведення антитерористичної операції гинутимуть солдати, чиє життя вдалося би вберегти за допомогою цих обладунків.

Україна нині переживає не найкращі часи і тому, надіємось, уряд Республіки Польщі з розумінням поставиться до ситуації. Просимо Вас посприяти звільненню з арешту спорядження», - йдеться у зверненні нардепів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів