Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Про це львівський осередок Пласту повідомив Dailylviv.com.

14 жовтня львівський осередок Пласту відкрив домівку організації у Винниках, за адресою Крип'якевича 2а. Вже зараз у Центрі проходять пластові заняття та зустрічі, за перший місяць до Пласту приєднались понад 50 дітей з Винників, а ще більше сотні очікують коли з'явиться така нагода. Згодом тут будуть організовані регулярні тренінги для всіх охочих стати волонтерами та отримати навички виховника – найближчого друга дітей у Пласті. Кожен майбутній виховник упродовж 5-6 років буде наставником для 10-12 дітей, які чекають вступу до найбільшої скаутської організації України.

До Всеукраїнського дня добрих справ "Щедрий вівторок", який цьогоріч проходить 30 листопада, пластуни закликають зробити маленьке добро для великої цілі розвитку Пласту у Львові - зробити його доступним для кожної дитини.

З 2017 року у Винниках велась робота над перетворенням старенької поліклініки, яку місто передало пластунам у довготермінову пільгову оренду, у майбутній Пластовий вишкільний центр. Проєкт отримав інвестиції у 5 мільйонів гривень та значну фінансову підтримку від Львівської міської ради. За цей час було відремонтовано двоповерхову будівлю з конференц-залом, п’ятьма кімнатами для занять та кухнею. Для завершення робіт пластунам залишилося зібрати 300 000 грн на ремонт другого поверху будівлі та оздоблення фасаду. Вишкільний центр назвали на честь Петра Франка, одного зі співзасновників Пласту.

Довідка:

Пласт – українська скаутська організація, найбільша та найстарша молодіжна організація України, що виховує свідому та проактивну українську молодь на скаутських засадах.  МГО «Пласт Львів» є осередком організації у м. Львів - найбільшою молодіжною організацією міста та найчисельнішим осередком Пласту у світі. Зараз Пласт у Львові налічує понад 2500 членів. 

У Львові урочисто відзначили річницю першої пластової присяги (відео, оновлено)

Пластунам Львівщини подякували і підтримали на майже 1,5 млн грн

У Львові присягатимуть пластуни

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу