Парламентська асамблея НАТО відновила перспективу вступу України до альянсу

14:56 18 травня 2015 р.

Виступ першого заступника Голови Верховної Ради Андрія Парубія під час обговорення українського питання на Парламентській асамблеї НАТО

Виступ першого заступника Голови Верховної Ради Андрія Парубія під час обговорення українського питання на Парламентській асамблеї НАТО
Фото: Місія України при НАТО

У Місії України при НАТО повідомили в понеділок: «Підсумкова декларація весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО містить посилання на євроатлантичну перспективу України».

Інтернет-видання «Європейська правда» повідомило сьогодні, 18 травня: «Підсумкова декларація весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО містить посилання на євроатлантичну перспективу України. Про це «Європейській правді» повідомили в Місії України при НАТО».

Про це інформують у понеділок на сайті «Європейської правди». Натомість народний депутат та член української парламентської делегації в НАТО Іванна Климпуш-Цинцадзе, розповіла сьогодні, 18 травня:

«У резолюцію щодо розширення, в проекті якої з очевидних причин не було сказано жодного слова про Україну, бо йшлося лише про країни, які заявили про намагання отримати членство та в той чи інший спосіб просунулися на цьому шляху (включно з Грузією!), нам з допомогою колег з делегацій Британії Канади, Литви, Польщі, США, Туреччини вдалося зареєструвати, а потім і отримати підтримку всіх 28 країн і отримати в тексті поправки – визнання зміни політики України щодо відновлення її євроатлантичного курсу! Вітаю колег з делегації з першим маленьким успіхом і з неймовірним досвідом парламентської дипломатії!».

Климпуш-Цинцадзе повідомила про це в понеділок на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу