Парасковія Дворянин в четвер в суді доведе неправомірність свого звільнення

14:10 23 жовтня 2017 р.

Фото до новини

26 жовтня відбудеться перше судове засідання за позовом Парасковії Дворянин щодо неправомірності зняття її з посади першого заступника голови Львівської обласної ради. Справа розглядає Львівський окружний адміністративний суд.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це вона повідомила сьогодні, 23 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Гроші – інструмент маніпуляції влади. Бюджет України, бюджет Львівщини, фізичний тиск на «Об’єднання «Самопоміч», яка відбулася у Львівському прес-клубі.

Нагадаємо, що в квітні цього року депутати Львівської облради визнали роботу Парасковії Дворянин незадовільною та усунули її з посади першого заступника голови Львівської облради. За таке рішення проголосували 53 депутати, утрималися сім та троє висловили свою незгоду. Голосування було таємним.

Однак голова Львівської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» Парасковія Дворянин не погодилася з цим рішенням та звернулася до суду. За її словами, вона не має наміру повертатися на посаду, вона хоче в суді довести, що роботу свою виконувала гідно. І вимагає визнати факт неправомірності її звільнення.

- Мені впродовж року натякали, що мене зняли за те, що я не підписала протокол щодо розподілу коштів з Державного фонду регіонального розвитку. І я позиваюся, насамперед, щодо неправомірності дій обласної ради, - Парасковія Дворянин запевняє, що на посаду першого заступника голови облдержадміністрації не може претендувати жодна особа зі здоровим глуздом.

Позивається голова Львівської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» до своїх колег в облраді та її голови - Олександра Ганущина.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів