Оновлено структуру міської ради Львова: нові підрозділи, зміна підпорядкування, розширення

17:38 4 лютого 2021 р.

Фото до новини

Рішення про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Львівської міськради та її виконавчих органів затвердили сьогодні, 4 лютого, на засіданні сесії. «За» проголосувало 55 обранців.

«Ідеальних структур не буває, тому є проект ухвали, він доопрацьований. Ми спільно напрацювали правки на зустрічі з головами фракцій. Це плід серйозного компромісу. Ми вийшли на збалансований результат роботи», — акцентував міський голова Львова Андрій Садовий, пише DailyLviv.

Детальніше про зміни, які очікують на міськраду, доповіла директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Так, у структурі установи з’явиться низка нових підрозділів, у деяких із них — зміниться підпорядкування, ще кілька — розширять до департаментів або ж реорганізують в управління. Йдеться, зокрема, про:

    Створення департаменту міської мобільності та вуличної мережі.
    Реорганізація управління «Секретаріат ради» в однойменний департамент, шляхом перетворення, а департаменту з питань поводження з відходами — в однойменне управління.
    Підпорядкування управління охорони історичного середовища керуючому справами виконавчого комітету (досі воно підпорядковувалось заступнику міського голови з питань розвитку).
    Вилучення управління комунальної власності зі складу департаменту економічного розвитку та підпорядкування його заступнику міського голови з питань містобудування.
    Вилучення управління інформаційних технологій зі складу департаменту розвитку та підпорядкування його департаменту економічного розвитку.
    Вилучення управління туризму зі складу департаменту розвитку та включення його до складу департаменту економічного розвитку.
    Вилучення департаменту розвитку в складі управління культури та управління молодіжної політики з підпорядкування заступника міського голови з питань розвитку, підпорядкування його заступнику міського голови з гуманітарних питань.

Усі зміни в структурі Львівської міськради, за словами Гелени Пайонкевич, повинні вступити в дію до 1 травня 2021, але не раніше прийняття ухвали про розмежування повноважень між виконавчими органами.

«До 1 травня 2021 року всі виконавчі органи продовжують існувати в теперішньому стані та виконують свої повноваження згідно з чинною ухвалою про розмежування повноважень», — пояснила посадовиця.

Також міський голова озвучив пропозицію щодо подальшого створення управлінської компанії - енергетичного холдингу, якій мали б підпорядкувати всі великі комунальні підприємства міськради.

«Думаю, ми разом вийдемо на ідею створення великої управлінської компанії», — зазначив мер Львова.

Додамо, що, згідно з текстом ухвали, загальна чисельність апарату ради та її виконавчих органів у новій структурі становитиме 1710 працівників.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів