Оновлено структуру міської ради Львова: нові підрозділи, зміна підпорядкування, розширення

17:38 4 лютого 2021 р.

Рішення про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Львівської міськради та її виконавчих органів затвердили сьогодні, 4 лютого, на засіданні сесії. «За» проголосувало 55 обранців.

«Ідеальних структур не буває, тому є проект ухвали, він доопрацьований. Ми спільно напрацювали правки на зустрічі з головами фракцій. Це плід серйозного компромісу. Ми вийшли на збалансований результат роботи», — акцентував міський голова Львова Андрій Садовий, пише DailyLviv.

Детальніше про зміни, які очікують на міськраду, доповіла директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Так, у структурі установи з’явиться низка нових підрозділів, у деяких із них — зміниться підпорядкування, ще кілька — розширять до департаментів або ж реорганізують в управління. Йдеться, зокрема, про:

    Створення департаменту міської мобільності та вуличної мережі.
    Реорганізація управління «Секретаріат ради» в однойменний департамент, шляхом перетворення, а департаменту з питань поводження з відходами — в однойменне управління.
    Підпорядкування управління охорони історичного середовища керуючому справами виконавчого комітету (досі воно підпорядковувалось заступнику міського голови з питань розвитку).
    Вилучення управління комунальної власності зі складу департаменту економічного розвитку та підпорядкування його заступнику міського голови з питань містобудування.
    Вилучення управління інформаційних технологій зі складу департаменту розвитку та підпорядкування його департаменту економічного розвитку.
    Вилучення управління туризму зі складу департаменту розвитку та включення його до складу департаменту економічного розвитку.
    Вилучення департаменту розвитку в складі управління культури та управління молодіжної політики з підпорядкування заступника міського голови з питань розвитку, підпорядкування його заступнику міського голови з гуманітарних питань.

Усі зміни в структурі Львівської міськради, за словами Гелени Пайонкевич, повинні вступити в дію до 1 травня 2021, але не раніше прийняття ухвали про розмежування повноважень між виконавчими органами.

«До 1 травня 2021 року всі виконавчі органи продовжують існувати в теперішньому стані та виконують свої повноваження згідно з чинною ухвалою про розмежування повноважень», — пояснила посадовиця.

Також міський голова озвучив пропозицію щодо подальшого створення управлінської компанії - енергетичного холдингу, якій мали б підпорядкувати всі великі комунальні підприємства міськради.

«Думаю, ми разом вийдемо на ідею створення великої управлінської компанії», — зазначив мер Львова.

Додамо, що, згідно з текстом ухвали, загальна чисельність апарату ради та її виконавчих органів у новій структурі становитиме 1710 працівників.


dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу