НРУ має структури в кожному селі, тому йде на вибори, – політик у Львові

10:41 9 лютого 2019 р.

Фото до новини

Якщо політична партія з незаплямованою багатолітньою репутацію висуває кандидатом в Президенти нового лідера, то варто довіряти вибору цієї партії.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це 8 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?», що відбулося у Львівському прес-клубі, заявив довірена особа кандидата у Президенти України Віктора Кривенка, керівник виборчого штабу у Львівській області Ігор Мартинюк. 

Він нагадав, що партія Народний Рух України у 2002 році підтримував Віктора Ющенка. На наступних виборах ця партія підтримала Юлію Тимошенко. Але цей крок був зроблений тільки для того, аби не допустити до влади Віктора Януковича. 

- Ми розуміли, що ми не можемо бути противсіхами. То ж висловили свою позицію, аби не прийшов проросійський кандидат. На жаль, Віктор Янукович таки став Президентом, - згадує Ігор Мартинюк. 

За словами Ігоря Мартинюка, НРУ є фундаментальною партією, яка має структури в кожному селі. Тому вона висунула свого кандидата в Президенти України. 

Зі свого боку, голова ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичний експерт Олексій Роговик вважає, що демократичним партіям варто би об’єднатися та висунути єдиного кандидата, як це вони робили раніше. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів