НРУ має структури в кожному селі, тому йде на вибори, – політик у Львові

10:41 9 лютого 2019 р.

Якщо політична партія з незаплямованою багатолітньою репутацію висуває кандидатом в Президенти нового лідера, то варто довіряти вибору цієї партії.

Про це 8 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?», що відбулося у Львівському прес-клубі, заявив довірена особа кандидата у Президенти України Віктора Кривенка, керівник виборчого штабу у Львівській області Ігор Мартинюк. 

Він нагадав, що партія Народний Рух України у 2002 році підтримував Віктора Ющенка. На наступних виборах ця партія підтримала Юлію Тимошенко. Але цей крок був зроблений тільки для того, аби не допустити до влади Віктора Януковича. 

- Ми розуміли, що ми не можемо бути противсіхами. То ж висловили свою позицію, аби не прийшов проросійський кандидат. На жаль, Віктор Янукович таки став Президентом, - згадує Ігор Мартинюк. 

За словами Ігоря Мартинюка, НРУ є фундаментальною партією, яка має структури в кожному селі. Тому вона висунула свого кандидата в Президенти України. 

Зі свого боку, голова ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичний експерт Олексій Роговик вважає, що демократичним партіям варто би об’єднатися та висунути єдиного кандидата, як це вони робили раніше. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

13:24 29 жовтня 2020 р.

Олег Синютка запропонував 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

Народний депутат від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка заявив, що перемога "ЄС" на виборах у Львівській області накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи.

Рубрика: Політика

10:06 29 жовтня 2020 р.

КСУ заблокував призначення керівних кадрів органів влади, у тому числі переможців місцевих виборів

Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу