НРУ має структури в кожному селі, тому йде на вибори, – політик у Львові

10:41 9 лютого 2019 р.

  • 0
  • 585


Відео: Львівський прес-клуб

Якщо політична партія з незаплямованою багатолітньою репутацію висуває кандидатом в Президенти нового лідера, то варто довіряти вибору цієї партії.

Про це 8 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?», що відбулося у Львівському прес-клубі, заявив довірена особа кандидата у Президенти України Віктора Кривенка, керівник виборчого штабу у Львівській області Ігор Мартинюк. 

Він нагадав, що партія Народний Рух України у 2002 році підтримував Віктора Ющенка. На наступних виборах ця партія підтримала Юлію Тимошенко. Але цей крок був зроблений тільки для того, аби не допустити до влади Віктора Януковича. 

- Ми розуміли, що ми не можемо бути противсіхами. То ж висловили свою позицію, аби не прийшов проросійський кандидат. На жаль, Віктор Янукович таки став Президентом, - згадує Ігор Мартинюк. 

За словами Ігоря Мартинюка, НРУ є фундаментальною партією, яка має структури в кожному селі. Тому вона висунула свого кандидата в Президенти України. 

Зі свого боку, голова ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичний експерт Олексій Роговик вважає, що демократичним партіям варто би об’єднатися та висунути єдиного кандидата, як це вони робили раніше. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 327

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1146

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 816

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу