НРУ Львівщини та «Асоціація учасників АТО» об’єдналися заради виборів

15:05 3 липня 2015 р.

Фото до новини

Львівська крайова організація політичної партії Народний Рух України, ГО «Асоціація учасників АТО» та Центр забезпечення військових при ГФ «Народна самооборона Львівщини» оголосили про об’єднання, щоби разом взяти учать у місцевих виборах.

Меморандум про співпрацю був підписаний сьогодні, 3 липня, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції на тему "ЛКО НРУ та ГО "Асоціація учасників АТО Львівщини» започатковують співпрацю задля оновлення органів місцевого самоврядування".
- Це не випадкове об’єднання, адже ми вже понад два роки йдемо пліч-о-пліч, - заявив  голова ЛКО НРУ Андрій Корнат.

Свою згоду до об’єднання голова ГО «Асоціації учасників АТО Львівщини» Валерій Середа пояснив просто: ці люди були першими, хто ще минулого року розшукав їх у степах Луганщини і привіз волонтерську допомогу.

- Коли ми рік  тому серед перших підрозділів зайшли на Схід України і там вели бойові дії, то майже за все літо мене ніхто не запитав, а що ми їмо, в що ми одягнуті і чим ми воюємо. Два тижні там було глухо, не було зв’язку, тому що були знищені всі вишки. І коли почав пробиватися якийсь зв'язок, то перша есемеска, яка прийшла, була від Олександра Ганущина (діючий депутат Львівської обласної ради), який збирався виїжджати з волонтерським караваном і спитав, що нам потрібно. І в подальшому він привозив волонтерську допомогу. Ми не знали, що це за організація. Але ми мали все – одяг, харчування, генератори, - розповідає Валерій Середа.

Також він зауважив, що коли повернувся з війни і взявся вирішувати питання бійців та їхніх родин, то часто стикався з байдужістю місцевих чиновників. Тому почав шукати шляхи впливу на них через лобіювання інтересів учасників АТО за допомогою політичних сил.

За словами заступника голови «Народної самооборони Львівщини» Сергія Дзядика, їм вже довелося з’їздити в зону АТО 14 разів, і щоразу вони везли щонайменше сорок тонн різного призначення волонтерської допомоги. 
- Рік ми працювали, не думаючи, що будуть якісь вибори. Але зараз прийшов такий час, коли треба, щоби місцеву владу поповнили волонтери та військові, - каже він.

Депутат Львівської обласної ради Богдан Гагалюк наголосив, що мета об’єднання – захистити права, інтереси та добробут бійців АТО, членів їхніх родин, тимчасово переселених осіб, підтримувати та розвивати волонтерський рух Львівщини .


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів