Незаконний референдум про статус Криму перенесли на 30 березня

12:12 1 березня 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Про це заявив у суботу голова ради міністрів автономної республіки Сергій Аксьонов.

Він повідомив сьогодні, 1 березня,  під час першого засідання ради міністрів Криму в новому складі: «У зв’язку з необхідністю ми вирішили прискорити проведення референдуму про статус автономної республіки Крим. Референдум призначено на 30 березня».

Повідомляючи про це в суботу, «Радіо Свобода» нагадує, що27 лютого парламент Криму призначив референдум про розширення повноважень автономії на 25 травня. Голосування відбулося на позачерговому засіданні кримського парламенту. На референдум вирішили винести питання: «Автономна Республіка Крим має державну самостійність і входить до складу України на основі договорів і угод» (так чи ні).

Як інформував «Щоденний Львів», член Центральної виборчої комісії Юрій Донченко заявив, що юридичної бази для проведення референдуму у Криму немає – за його словами, у законі про всеукраїнський референдум, в його прикінцевих і перехідних положеннях, визначено, що закон про місцеві референдуми втратив чинність.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу