Нардепів із «Львівщини» викликають на допити у справі «штурму» Держказначейства

09:11 1 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 2766

На їхні адреси надійшли листи від Слідчого Управління ГУМВС України у місті Києві.

Як повідомили сьогодні, 1 жовтня, «Новому Погляду» в прес-службі депутатської групи «Львівщина», 27 вересня 2013 року на адреси народних депутатів України, які входять до її складу, надійшли листи від Слідчого Управління ГУМВС України у місті Києві зі «запрошенням» прибуття на допит щодо «подій, які мали місце 19.09.2013 року у приміщенні Державної казначейської служби України» в рамках порушеного кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України («хуліганство, вчинене групою осіб»).

Нагадаємо відтак, що 20 вересня члени міжфракційної депутатськогооб’єднання «Львівщина» у ВРУ заявили, що не блокували напередодні роботу Державної казначейської служби України, а на законних підставах намагались зустрітись з керівником установи.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 606

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 453

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу