На сході України бойовики не знають реальної ситуації й діють на власний розсуд (відео)

15:15 26 червня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це розповів колишній заручник терористів – командир добровольчого спецпідрозділу «Темур» Темур Юлдашев, який 35 діб провів у приміщенні Луганського СБУ.

«Радіо Свобода» інформує сьогодні, 26 червня, в повідомленні «Бойовики не знають реальної ситуації й діють на власний розсуд, – Юлдашев»:

«Колишній заручник бойовиків Темур Юлдашев, який 35 діб провів у приміщенні Луганського СБУ, заявив сьогодні в інтерв’ю «Радіо Свобода», що люди, яких називають лідерами збройних сепаратистів, не є авторитетами для багатьох бойовиків.

«Принаймні, серед тих людей, які тримали мене у полоні, Гіркін, Безлєр і навіть їхній Болотов не є авторитетами. Люди з автоматами діють на власний розсуд. Вони не розуміють, що реально відбувається, але дехто вже починає прозрівати», – сказав Юлдашев.

З огляду на це він не захотів прогнозувати, наскільки ефективним інструментом може стати оголошене президентом України припинення вогню. Юлдашев наголосив, що навіть після успіху антитерористичної операції «війна за Україну не завершиться, й за Луганщину тим більше».

«Треба буде ще стільки сил, щоб вилучити всі ці «стволи», які «гуляють» по області, щоб донести до людей, що краще нам жити разом, аніж проливати кров один одного», – додав він.

Адже, за словами, колишнього керівника добровольчого загону Луганська, «люди там не тільки живуть у пеклі, вони ще й зовсім не розуміють, що відбувається». Темур Юлдашев також розповів, що бойовикам показують ролики, на яких «якісь люди відрізають іншим голови, й кажуть, що це бандерівці».

Юлдашева взяли в заручники 28 квітня, коли очолюваний ним загін луганської самооборони потрапив в оточення сепаратистів у місті Щастя. Юлдашев домовився, щоб в обмін на його свободу бійців відпустили. У полоні бойовиків відомий у Луганську» спортсмен, майстер спорту з пауер-ліфтингу, провів 35 днів».


Відео: «Радіо Свобода»

dailylviv.com

До теми

11:14 24 липня 2021 р.

У Львові планують відкриття Почесного консульства Італії

Сьогодні, 23 липня, у мерії відбулась зустріч першого заступника міського голови Андрія Москаленка із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Відтак під час зустрічі обговорили можливості співпраці щодо програм реставрації та розвитку науково-дослідницьких центрів.

Рубрика: Політика

15:58 23 липня 2021 р.

Військові резервісти з усієї України навчаються на Яворівському полігоні

У навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон, с Старичі) розпочалися навчання резервістів першої та другої черг.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу