На проспекті Свободи у Львові з'явилася Алея міжнародної підтримки України

13:52 15 листопада 2023 р.

Фото до новини

Перше дерево на ній посадив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Сьогодні, 15 листопада, на Львівщині дали старт новій ініціативі. Відтепер представники посольств європейських країн, які підтримують Україну і приїжджають з офіційними візитами на Львівщину, зможуть долучитись до висаджування дерев. Місцем майбутньої алеї обрали проспект Свободи у Львові.

Першим, хто посадив дерево на алеї, став Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу. Клен-явір – саме це дерево стало символом дружби між народами Іспанії та України.

Читайте також: У Львові можна висадити іменне дерево: скільки це коштує

Спільно з Надзвичайним і Повноважним Послом дерево посадив заступник начальника Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Кулепін.

«Сьогодні на Алеї міжнародної підтримки України посадили перше дерево, що символізує розвиток співпраці між нашою країною та Іспанією. За час повномасштабної війни іспанський народ показав свою підтримку, прихистивши у себе сотні тисяч українців. Уряд Іспанії неодноразово ухвалював рішення, спрямовані допомогти Україні у військовому та в гуманітарному плані. Переконаний, що співпраця між нашими країнами має відбуватися не лише у складні часи, а й повинна процвітати надалі, щоб творити спільні нові проєкти. Ця подія є яскравим прикладом нашої вдячності народові Іспанії за його підтримку», – зазначив Олександр Кулепін.

Ініціатива належить Львівській ОВА, голові ГО «Добро. Дій» Ігорю Дулину  та громадському діячеві Юрію Котику. Вона має на меті показати жителям Львівщини та усім гостям нашої області, що цивілізований світ пам’ятає про Україну та готовий і надалі допомагати у військовій і гуманітарній сферах.

Нагадаємо, у Львові відкрили офіс Міжнародного товариства українсько-іспанської дружби.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів