На Львівщині присягнули народові 125 контрактників Збройних Сил

14:35 15 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Військовослужбовці проходять підготовку у 184-му навчальному центрі з кінця січня.

«У 184-му навчальному центрі склали Військову присягу контрактники», – повідомили сьогодні, 15 лютого, в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«125 військовослужбовців військової служби за контрактом у 184-ому Навчальному центрі (львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. – «ЩЛ») склали Військову присягу на вірність українському народові. Урочистості відбулися на плацу містечка «Гвардійське». Серед військовослужбовців-контрактників, які присягалися на вірність народові України – 17 жінок.

Заступник начальника 184-го навчального центру по роботі з особовим складом підполковник Володимир Безбородов звернувся до військовослужбовців з такою промовою: «У ці часи, коли наша держава зброєю відстоює свою незалежність та суверенітет, ви обрали професію військового. Від сьогодні і на вас покладено священний обов’язок захищати рідну землю від ворожої навали. Я вірю у вашу мужність, вашу вірність та вашу самовідданість. 184-й навчальний центр готовий поділитися із вами теоретичним та практичним досвідом і зробити з вас професіоналів.

Привітати військовослужбовців зі складанням присяги приїхали їхні родичі із усієї України».

Людмила Гнатюк приїхала з Хмельниччини до свого 19-тирічного сина Сергія. Жінка розповідає, що їй було важко погодитися з його вибором стати професійним військовим, однак нині, побачивши як він складає Військову присягу, жінка відчуває себе щасливою.

А контрактник Володимир Валеровський з  Кам’янця-Подільського зазначив: «Коли я складав Військову присягу — у мене душа раділа. Я зрозумів, що несу відповідальність за Україну, за свою сім’ю, я зрозумів, що прийшов обороняти свою землю, що став її захисником». 

Військовослужбовці-контрактники у 184-му навчальному центрі проходять підготовку з кінця січня, вони вже вивчили статути, пройшли стройову, вогневу та одиночну тактичну підготовку, а після складання Військової присяги у них розпочнеться підготовка за військовим фахом. Після закінчення підготовки контрактники будуть розподілені по військових частинах Збройних Сил України».

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували світлини з місця події.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу