На кордоні з Україною приведено в повну бойову готовність потужні групи військ Росії, – адмірал (відео)

15:00 27 квітня 2014 р.


Фото: AP

Про це попереджає в неділю колишній перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Ігор Кабаненко

Колишній перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, адмірал Ігор Кабаненко, повідомляє сьогодні, 27 квітня,  на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Ідентифікуються три потужні групи російських військ, які приведені в повну бойову готовність біля наших кордонів та в Криму: «Північ», «Центр» та «Південь». Рух військ свідчить про їх підготовку до чогось. Це «чогось» найближчим часом може бути:

1. Продовження «качелей» біля наших кордонів з провокативною та залякуючою метою, водночас розширення зон нестабільності із застосуванням російського спецназу (диверсантів).

2. Вторгнення під виглядом проведення «миротворчої операції» з метою оволодіння Днепропетровськом (головне), Одесою та Києвом, окупування відповідних територій України.

Усе це буде супроводжуватися інформаційно-психологічною операцією, спрямованою на наших військових та населення».

Як інформував «Щоденний Львів», спільнота «Інформаційний Опір» попередила вчора, що російські війська приведені в повну бойову готовність вторгнутися в Україну не пізніше 5 травня; речник МЗС Євген Перебийніс заявив 25 квітня, що Росія відмовилася вести переговори про деескалацію й активізувала війська на кордоні з Україною; в.о. голови АП Сергій Пашинський заявив 25 квітня: «Вірогідність військового вторгнення Росії в Україну вкрай висока. Це може статися, на жаль, у будь-який момент. У разі перетину російськими військами українського кордону на територіях Луганської, Донецької або будь-якої іншої області ми будемо це кваліфікувати як військове вторгнення і будемо знищувати нападників»; в. о. міністра оборони Михайло Коваль заявив 25 квітня, що російські війська маневрують за 1 кілометр від кордону з Україною; постійний представник РФ при ООН Чуркін заявив 25 квітня: «У разі найгіршого розвитку подій на південному сході України Росія згадає про дозвіл Ради Федерації використовувати Збройні сили РФ на території України»; 25 квітня член верхньої палати російського парламенту – Ради Федерацій – сенатор Шнякін заявив, що Росія вже найближчим часом вирішить питання введення своїх військ в Україну, – за його словами, Рада Федерацій збирається обговорити можливість введення російських військ уже наступного тижня; щоправда, спікер верхньої палати парламенту Росії – Ради Федерації Валентина Матвієнко відповіла 25 квітня, на запитання журналістів щодо можливості введення російських військ на Схід України так: «Я вважаю, що не можна розглядати такі сценарії»; керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Опору» Дмитро Тимчук прокоментував її заяву так: «Путін готує виправдання на випадок визнання ним недоцільним вторгнення військ в Україну»; натомість 24 квітня він попередив, що Росія може ввести в Україну війська під виглядом миротворців.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу