Постпред Росії при ООН шантажує Україну введенням військ

09:04 25 квітня 2014 р.


Фото: businessregard.ru

Постійний представник РФ при Організації Об’єднаних Націй Віталій Чуркін заявив: «У разі найгіршого розвитку подій на південному сході України Росія згадає про дозвіл Ради Федерації використовувати Збройні сили РФ на території України».

Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін заявив в ефірі телеканалу «Росія 1»: «У разі найгіршого розвитку подій на південному сході України Росія згадає про дозвіл Ради Федерації використовувати Збройні сили РФ на території України. Ця можливість завжди є в наших руках. Але, звичайно, не хотілося б».

Він також додав: «Якщо насильство на південному сході України не припиниться, Росія скличе екстрене засідання Ради безпеки ООН».

Причому скличе попри те, що Чуркін вважає: «Рада безпеки ООН роз'єднана, очікувати від неї будь-яких серйозних дій щодо врегулювання конфлікту на південному сході України не доводиться».

А на запитання про можливість проведення на території країни миротворчої операції ООН Чуркін відповів, що в сформованій ситуації реалізація подібного сценарію малореалістична. При цьому постпред РФ зазначив: «Росія нібито має міжнародно-правові підстави для введення своїх миротворців в Україну у разі потреби. Є відповідні норми Статуту ООН, стаття 51 Статуту, яка говорить про самооборону і яку ми, до речі, задіяли під час конфлікту на Кавказі в 2008 році».

Про це повідомляє сьогодні, 25 квітня російська інформаційна агенція «ИТАР-ТАСС».

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу