На Донбас вдерлися ще 200 російських диверсантів, – ЛугОДА (відео)

11:41 1 жовтня 2014 р.


Фото: discussio.ru

Як припускають у середу в прес-службі голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, «очевидно, російські військові в цивільному формуватимуть окремі групи для здійснення розвідувально-диверсійної діяльності на території України».

У прес-службі голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля повідомили сьогодні, 1 жовтня, що, за інформацією громадян, які проживають на контрольованій «ЛНР» території, з боку міста Гуково в Ростовській області Російської Федерації в Україну зайшли дві сотні осіб у цивільному з військовою виправкою для формування розвідувально-диверсійних груп. За інформацією громадян, що проживають на контрольованій «ЛНР» території, з боку КПП «Гуково» з Російської Федерації в Україну зайшли дві сотні осіб у цивільному одязі з ознаками військової виправки. Частина з них залишилася в селищі Червоноармійське, частина – в Свердловську, які контролюються бойовиками.

«Очевидно, російські військові в цивільному формуватимуть окремі групи для здійснення розвідувально-диверсійної діяльності на території України, зазначають в Луганській ОДА», – припускають в прес-службі голови Луганської облдержадміністрації.

Як інформував «Щоденний Львів», керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти військових експертів «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив у вівторок, підбиваючи підсумки 30 вересня, що в Росії з'являються нові диверсійно-розвідувальні групи, які, очевидно, вторгнуться в Україну.


Відео: «Телеканал ТВі»

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу