На Донбас вдерлася з Росії колона військової техніки, яка прямує до Луганська (відео)

12:00 22 листопада 2014 р.


Фото: informator.lg.ua

У прес-центрі АТО повідомили в суботу: «За даними штабу Антитерористичної операції, за останню добу Державний кордон України через перепускний прикордонний пункт «Ізварине» на територію України з Російської Федерації зайшло до 20 одиниць військової техніки, яка відправилась у напрямку Луганська».

У прес-центрі АТО сьогодні, 22 листопада, такі останні новини з неоголошеної війни на Донбасі:

«За даними штабу Антитерористичної операції, за останню добу Державний кордон України через перепускний прикордонний пункт «Ізварине» на територію України з Російської Федерації зайшло до 20 одиниць військової техніки, яка відправилась у напрямку Луганська. Відмічається також продовження процесу ротації регулярних підрозділів Збройних сил Російської Федерації, які перебувають на кордоні з Україною. Мотострільців російських військ замінюють танкові підрозділи.

В районі населеного пункту Трьохізбенка зросла періодичність застосування російських БПЛА. Бойовики на підконтрольних їм територіях також проводять перегрупування живої сили та техніки».

Про це повідомляється в суботу на сторінці прес-центру АТО в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «Щоденний Львів», генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив у п’ятницю: «Ми бачимо нарощування військ, ми бачимо пересування військових, обладнання, танків, артилерії, а також входження військових літаків у повітряний простір України. Також ми бачимо рух військ вздовж лінії, яка, як очікувалося, мала стати лінією припинення вогню. Також ми бачимо рух військ на захід через схід України».


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу