Ми створюємо бойову силу, яка дозволить українцям змінити динаміку на полі бою, - Ллойд Остін

12:15 16 березня 2023 р.

Фото до новини

Ми створюємо бойову силу, яка дозволить українцям змінити динаміку на полі бою, – заявив очільник Пентагону Ллойд Остін у середу, 15 березня, після 10-го засідання контактної групи з питань оборонної підтримки України.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Ми створюємо бойову силу, яка дозволить українцям змінити динаміку на полі бою, – заявив очільник Пентагону Ллойд Остін у середу, 15 березня, після 10-го засідання контактної групи з питань оборонної підтримки України. Він також додав, що у Росії «закінчуються можливості та союзники». Ллойд Остін також додав, що у Росії «закінчуються можливості та союзники».

«Ми нарощуємо бойову міць до такого рівня, який, на нашу думку, дасть їм (українцям) шанс змінити динаміку поля бою в якийсь момент у майбутньому, коли вони цього захочуть. Платформи, навчання, технічне обслуговування та логістика, які ми надаємо, зроблять суттєву різницю», – сказав Остін на пресконференція після зустрічі з міністрами оборони 51 країни.

Таким чином він відповів на питання, чи можуть втрати, яких зазнала Україна під час оборони Бахмута, перешкодити Україні здійснити весняний наступ.

За його оцінкою, рішення щодо відходу з Бахмута залишається за президентом Володимиром Зеленським, і навіть якщо він вирішить «перегрупувати» свої сили, це не означатиме програшу у війні.

«Це ймовірно означатиме, що він намагається зберегти перевагу», – сказав Остін.

Приєднавшись до нього, голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі заявив, що Росія досягає скромного прогресу в Бахмуті, але платить за це величезну ціну. Він також зазначив, що стратегія «бездумних лобових атак», яку використовують росіяни, призводить до величезних втрат, щодня гинуть сотні солдатів.

«Хвиля за хвилею російські солдати кидаються в хаос війни без будь-якої синхронізованої координації», – зазначив Міллі.

Він також зазначив, що після року війни путіну мало бути очевидно, що він не зміг досягти своїх цілей, продовжуючи війну. Остін також розповів про переваги України, яку підтримує Захід.

«Україні постачають понад 40 країн. При цьому Росія змушена покладатися на Іран і Північну Корею; вона змушена використовувати техніку часів Другої світової війни. Тож у Росії закінчується техніка та її друзі», – сказав очільник Пентагону. Він також повідомив, що партнери України продовжуватимуть шукати нові можливості постачати обладнання для України протягом року.

Що бракує Україні для великого контрнаступу – WP

Міністр оборони США назвав збиття Росією американського безпілотника агресивним, ризикованим і небезпечним

Шість ракет Кинджал: у ПС повідомили, на які цілі використала їх Росія

Засідання Ставки Верховного Головнокомандувача: що вирішили з Бахмутом

Укроборонпром розпочав виробляти за кордоном 125-мм снаряди для танкової гармати

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини