МВС звільнило 17 тисяч своїх співробітників за зраду присязі (відео)

12:30 24 червня 2014 р.

Фото до новини


Фото: hromadske.tv

Про це повідомив у вівторок заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар.


Відео: МВС

Прес-служба міністерства внутрішніх справ інформує сьогодні, 24 червня, в повідомленні «З лав МВС звільнено майже 17 тисяч осіб, які порушили Закон, – Сергій Чеботар (ВІДЕО)»:

«Заступник Міністра внутрішніх справ України – керівник апарату Сергій Чеботар зазначив, що у правоохоронному відомстві ведеться активна боротьба з міліціонерами, які зрадили Присязі, зокрема замішані в корупційних схемах, торгівлі наркотиками та вчиненні інших правопорушень.

– Ми все робимо для того, щоби дійсно, особи, які не мають ладу з Законом, не працювали в ОВС. Тут не може бути з ними ніяких компромісів. Нещодавно в Хмельницькій та Херсонській областях було звільнено ряд працівників, які були замішані в корупційних схемах. На Чернігівщині та Харківщині правоохоронці були замішані у схемах, щодо торгівлі наркотиками. На Тернопільщині було виявлено працівника міліції який намагався отримати майже 40 тисяч гривень неправомірної вигоди за надання відповідних послуг, а також за закриття кримінального провадження, – зазначає заступник Міністра. – Усі особи були звільнені з займаних посад.

За словами Сергія Чеботаря, значна робота по боротьбі з корупцією ведеться по всій території України. Наразі в Міністерстві внутрішніх справ виробляється система перевірки кадрів, боротьби з корупцією, і система, яка дозволить в повній мірі виконати ті завдання, які ставить сьогодні перед Міністерством керівництво країни. Процес реформування в МВС триває і надалі.

Люди в повній мірі повинні констатувати те, що міліція дійсно почала процес реформування.

– На сьогоднішній день з МВС України звільнено майже 17 тисяч правоохоронців, які порушили присягу на вірність українському народу, – підкреслив Сергій Чеботар».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів